Centrum Černý Most přivítalo nový rok bohatou nabídkou slev či volných vstupů do fitness centra FIT UP!, díky nimž mohou zákazníci dostát svým předsevzetím. Připraven je i již tradiční program, který potěší zákazníky všech věkových kategorií. Nejmenším je určeno pokračování série oblíbených středečních divadélek, jež probíhají od 16 hodin v prostorách před multikinem CineStar. Na dospělé pak čekají úterní podvečerní dobrodružné přednášky s cestovateli.

Letos to dáte!

Centrum Černý Most se rozhodlo, že pomůže svým zákazníkům splnit jejich předsevzetí. Připravilo pro ně motivační onlinovou podstránku „Letos to dáte!“ plnou novoročních tipů – například, jak si udělat více času pro sebe, efektivně plánovat v předstihu, anebo shodit vánoční kila navíc.

Flora

Ve snažení návštěvníky Centra Černý Most podpoří jeho vybrané prodejny. Jedinečnou příležitost odstartovat cestu za skvělou formou nabízí fitness centrum FIT UP!, jež na každé lednové pondělí po 17. hodině nachystalo 30 bezplatných vstupů pro své nové návštěvníky. Sportovní vybavení či oblečení na cvičení mohou zákazníci vybírat například v prodejně A3 SPORT, kde probíhají sezónní výprodeje až do 70 %, v Pet Center jsou pak k dostání vybraná vodítka Huhubamboo, ideální pro běh i dlouhé procházky s pejskem, se slevou 50 %. Všem, kdo se pro rok 2016 rozhodli věnovat více péče svému zevnějšku, by neměla ujít možnost nakoupit tělovou kosmetiku značky RITUALS až o 50 % výhodněji. Mohou i soutěžit na Facebooku Centra Černý Most o balíček a poukaz v hodnotě 1 000 Kč od parfumerie Douglas – stačí jen napsat, jaké předsevzetí si pro letošek stanovili. Závazek více se v novém roce rozmazlovat dokonale naplní SWAROVSKI (50 % sleva). Těm, kteří se letos rozhodli plánovat efektivně, nabízí až 22% slevy na letní pobyty objednané do konce ledna cestovní kancelář Čedok. „Věřím, žezákazníci najdou na microsite našich webových stránek „Letos to dáte!“ nebo Facebooku Centra Černý Most mnoho inspirace, ale i motivaci, jak posunout svá novoroční předsevzetí z papíru do reality. Přinášíme jim přehledný souhrn nabídek, jejichž počet navíc každým dnem rozšiřujeme,“ uvedla marketingová manažerka Centra Černý Most Michaela Matlasová. 

Cyklus úterních cestovatelských přednášek

Úterní podvečery nadchnou v Centru Černý Most všechny, kdo touží poznávat krásy cizích zemí a jejich kultur. Právě jim je totiž určen jedinečný cyklus bezplatných přednášek vedených zkušenými cestovateli, kteří zavítali do různorodých koutů světa. Jejich dobrodružné vyprávění začíná každé úterý v 18 hodin na Central Plaze.

Program nabídne následující přednášky:

  • 12. ledna – Mexico a Yukatánský poloostrov (Jaroslav Bouzek)

Povídání o Mexiku zavede posluchače do Mexico City, k nevýznamnějším Mayským památkám Yukatánského poloostrova, Chichen Itzá či Teotihuacánu, k překrásným vodopádům Agul Azul nebo za úžasným potápěním na ostrově Cozumel.

  • 19. ledna – Kouzlo jihovýchodní Asie (Jana a Karel Wolfovi)

Kambodža, Laos, Vietnam či ostrovy Indonésie – nezapomenutelná místa, která navštívili v rámci své několikaměsíční cesty manželé Wolfovi. Na přednášce se s posluchači podělí o své dojmy ze setkání s obyvateli indonéského ostrova Siberut, Mentawejci, s horskými kmeny severního Vietnamu či mystickým chrámem Angkor Wat.

  • 26. ledna – Tajemné ostrovy Indonésie – Sulawesi a Moluky (Yit Kampak)

Džungle na Sulawesi, ostrov kokosů Selayar nebo Molucké ostrovy očima česko-indonéské malířky Yit Kampak. Návštěvníkům Centra Černý Most povypráví o místech, kde se zastavil čas a ve kterých na cestovatele čekají vřelé úsměvy přátelských domorodců.

Dětská divadélka

I v novém roce mohou nejmenší v Centru Černý Most každou středu od 16 hodin u multikina CineStar navštívit oblíbená divadélka plná písniček, tanečků a legrace. Těšit se mohou nejen na divadlo, ale i interaktivní pohádky, zpívání a tancování s Čiperky.

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.

O společnosti Unibail-Rodamco

Společnost Unibail-Rodamco SE, která vznikla v roce 1968, je největší evropská akciová společnost investující do komerčních nemovitostí. Společnost působí ve 12 zemích Evropské unie a hodnota portfolia skupiny k 30. červnu 2015 byla oceněna na 35,7 miliard euro. Skupina je investorem, developerem a zároveň i provozovatelem svých aktiv – jejím cílem je pokrýt celý hodnotový řetězec nemovitosti. Unibail-Rodamco zaměstnává 1 500 profesionálů, kteří svoje zkušenosti zúročují ve vysoce specializovaných segmentech trhu, jimiž jsou například velká nákupní centra v evropských metropolích a rozsáhlé kongresové, výstavní a kancelářské prostory v oblasti Paříže. Skupina se odlišuje od konkurence zejména svým důrazem na co nejkvalitnější architektonické, urbanistické a ekologické zpracování svých projektů. Její vizí, založené na dlouhodobosti a trvalé udržitelnosti, je development či redevelopment jedinečných míst, kde lidé mohou nakupovat, pracovat a odpočívat. Skupina věnuje velkou pozornost ekologické, ekonomické a sociální trvalé udržitelnosti, což jí zajistilo místo v indexech DJSI (celosvětový a evropský), FTSE4Good a STOXX Global ESGL Leaders. Skupina je také v indexech CAC40, AEX 25 a EuroStoxx 50 a drží rating A od ratingových agentur Standard & Poor's a Fitch. Více informací naleznete na webových stránkách: www.unibail-rodamco.com.

Reklama