Dobrá nálada a odhodlání udělat něco pro své tělo. S tím přišly v sobotu výherkyně soutěže „Cvičíme s Ženou–in a Poděbradkou ProLinie“ do fitcentra Tanes v Panské ulici.

Ženy různého věku a kondice vyměnily jedno sobotní dopoledne u sporáku za pohyb a věříme, že žádná z nich nelitovala.
Čekal na ně opravdu zajímavý program naplněný pohybem, podnětnou přednáškou a také navázání nových přátelství s dosud pouze virtuálními přítelkyněmi.

O přísun tekutin se postarala Poděbradka, která v množství více než dostatečném zajistila pro všechny účastnice minerálku Poděbradka ProLinie a ovocnou svačinu. Nejprve jsme se rozhýbaly a zapotily buď u Power jógy, či Aerobicu.
Hodina a čtvrt poctivého cvičení nám dala pořádně zabrat, a tak přišla vhod přednáška Josefa Vrby o reflexní terapii. Dozvěděly jsme se, že reflexní terapie je jedna z alternativních léčebných metod, která vychází z předpokladu, že každý orgán má v těle svoji reflexní plošku na plosce nohy, na dlaních, nose, ušních boltcích atd. Přednáška byla zajímavá, a kdyby nás netlačil čas, určitě by se následná debata protáhla na dlouhou dobu.

Ale dost už bylo sezení, tak honem pokračovat v pohybu. Druhá polovina cvičení dávala na výběr mezi Fitbally a Aerobicem. Rozehřátá těla našich cvičenek se mrštně komíhala a jejich odhodlání a fyzické kondici je potřeba vyseknout hlubokou poklonu. Ono zvládnout během jednoho dopoledne celkem dvě a půl hodiny intenzivního cvičení – to není jen tak.

Za takový výkon si všechny zasloužily odměnu. Ta byla ve formě tomboly a ceny byly opravdu zajímavé: hodina reflexní terapie zdarma, deštníky, mikiny, kosmetika … a dostalo se na všechny zúčastněné.

Tak co? Nenalákali jsme vás? Chtěly byste také zažít netradiční sobotu? Potýrat své tělo, poznat nové známé… Jestli ano, máte možnost.
Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku a budete jednou z padesáti vylosovaných. 14. 2. je pro vás připraveno další cvičení s Poděbradkou ProLinie a Ženou–in ve studiu Tanes. Soutěžit můžete ode dneška 27. 1. do příštího pondělí 2. 2. ZDE .

Takže ty z vás, které jsme nalákaly a které máte možnost zablokovat si sobotu 14. 2.  jenom pro sebe – směle do toho!  

 Na fotografie se můžete podívat ZDE .          
Reklama