Na našem webu www.zena-in.cz probíhala soutěž o krásnou výhru – účast na sobotní akci v  pražském Fittop Wellness Centru http://www.fittop.cz/ . Pokud cvičíte jako my v redakci spolu s www.bebevyzva.cz ranní rozcvičky s Radkou, pak to byla právě ona,  s kým výherkyně cvičily. Všechny články o www.bebevyzva.cz najdete v naší rubrice Příjemné vstávání.

Bebe výzva

Celé sobotní dopoledne bylo koncipováno jako bezva akce – výherkyně, kterých bylo celkem 19, se rozdělily na dvě skupinky. Zatímco první skupinka cvičila, druhá byla v péči vizážistek. Dvě odbornice každou z výherkyň nalíčily, a ještě jim odborně poradily, jak mají potupovat v líčení, jaké nové fígle vyzkoušet.

Bebe výzva

Kromě toho bylo pro všechny připraveno lákavé občerstvení v podobě zeleninových salátů, chutných koláčů a bagetek. K dispozici pro všechny byly také sušenky Bebe Dobré ráno, značka, která celou tuto akci zaštítila.

Bebe výzvaBebe výzva

Jak jsme si dopoledne užily? Zeptala jsem se několika účastnic:

Klára Tichá: Cvičení bylo skvělé, jsem ráda, když se donutím něco dělat a sobotní ráno bylo příjemným osvěžením víkendu. Také jsem ocenila rady vizážistky, poradila mi pro mne novinky, které jsem v líčení nepoužívala.

Bebe výzva

Laďka P: Do projektu bebevyzva.cz jsem se díky vašemu webu zapojila už minulý rok, bylo milé překvapení, že jsem vyhrála účast na této akci. Ráda jsem se setkala osobně s Radkou, se kterou pravidelně virtuálně cvičím. To bylo pro mne asi nejvíc z celého dopoledne – cvičení a setkání s Radkou. Díky moc za výhru!

Gábina T: Děkuji za možnost účasti, celý den jsem měla skvělý. Ráno cvičení, líčení, pochoutky, odpoledne jsem si vyjela s přítelem na výlet. Krásné počasí, milí lidé, prostě díky Žena-in a Bebevýzvě super den!

Bebe výzva

ZD: Jsem sice už paní v letech, ale cvičím pravidelně. V sobotu sice většinou jezdím na chatu, ale díky výhře jsem jela až odpoledne a nelitovala jsem! Moc jsem si to užila.

MNovotná: Radka je moc dobrá cvičitelka, cvičení se mi líbilo, stejně tak jako líčení a rady. Snažím se aspoň obden cvičit s Bebevýzvou, teď mám ještě větší motivaci. Díky!

Bebe výzva

Podívejte se na fotografie a video, jak se akce zdařila!

 

Ještě jste se do www.bebevyzva.cz nezapojily?

Možná ještě váháte nebo hledáte nejrůznější výmluvy. Možná si myslíte, že se vám během ranního shonu přece nemůže podařit najít si pro sebe pár minut čas na malé cvičení... my jsme to taky zvládly a baví nás to!

Podívejte se na www.bebevyzva.cz

 

Reklama