Minulý týden jsem vám popsala, jak jsem pořešila svůj pohybový harmonogram. Chůze po schodech či pěšky, sportovní venčení mojí kokřenky, každé ráno desetiminutovka lehů-sedů a podobných radostí... Ano ano. Takhle nějak jsem si to naplánovala a i zahájila.

A jelikož jsem vám slíbila, že zde budu své úsilí popisovat poctivě a bez příkras, musím se vám k něčemu přiznat. Nebyla jsem stoprocentně úspěšná. V minulém týdnu jsem svůj harmonogram dodržela pouze čtyřikrát. S uzardělými tvářemi vám to přiznávám, zlehka se stydím a tak všelijak podobně. Kamenujte mě, vyhubujte mi, nadejte mi do lemer líných a zadků těžkých. :o))

V pátek jsem navíc ještě asi totálně zblbla mé dietou zkoušené tělo, protože jsem se zcela nekontrolovaně opila. Ano, čtete dobře. Červené vínko bylo opravdu moc dobré a já, téměř abstinent, jsem, jak se říká, chytla slinu. Kolik kilojoulů jsem do sebe touto cestou dostala, nejsem schopná spočítat, ale řeknu vám jedno. Bylo mi náramně dobře. A tím pádem jsem nějaké kilojouly neřešila. :o))

Ovšem má výše uvedená sebemrskačská kritika neznamená, že bych nad sebou zlomila hůl, to ne. Sukně je stále volnější a volnější a proporce se průběžně stahují do ilegality. To je pro mne dostatečná motivace, abych to nyní již nezvzdala. Prostě jsem v uplynulém týdnu tak trochu zlobila. Asi se teď za to budu muset pořádně potrestat. :o)))

Reklama