Bojujete s jarní únavou a nedokážete se přinutit začít cvičit nebo pokračovat tak, abyste viděla výsledky a byla s nimi spokojená? Možná potřebujete dodat trochu nové energie, zkrátka nakopnout v tom pozitivním slova smyslu. A právě k tomu slouží celodenní akce pod vedením těch nelepších lektorů z celé republiky. Račte si vybrat.

Zumba Dance Unlimited with ZES Stars: Daniela Česneková a Hermann Melo

Baví vás Zumba a chcete si užít jedinečné lekce? Pak si naplánujte o víkendu 29. března výlet do Prahy. Dopoledne se můžete podívat po obchodech a odpoledne trsat s Danielou Česnekovou, které bude dělat společnost Hermann Melo. A aby jim nebylo na podiu smutno, přidají se také Lucie Tvrdoňová, Vilém Matyáš, Gabča Posavádová a Romča Novotná.

Více zde: www.vilemmatyas.cz

Takto trsala stejné parta vloni ve Staré Boleslavi

Dívka České republiky

Je mnoho soutěží krásy, ale sympatická Dívka České republiky je jiná. Pořadatelé si kladou za cíl přispět k ozdravění populace pomocí vzorových příkladů v podobě půvabných sportovkyň, které chtějí získat titul Dívka České republiky. Přihlásit se mohou všechny dívky, pro které je sport a pohyb přirozenou součástí života.

Termíny castingů jsou v dubnu a najdete je na internetových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz

Ohlédnutí za loňským ročníkem

Kongres bodymind & bodywork

Věnujete se spíš pomalých formách cvičení? Pak vás možná nadchne akce v Brně, kde se představí 30. března Kadishi Jitka, Ondrášek Roman, Velínská Lenka a další lektorské špičky.

Více na www.myfit.cz

Lenka Velínská

Pilates Clinic Festival

Pokud je pro vás Brno příliš daleko, můžete se zklidnit (smích), protáhnout, ale také si pěkně zamakat na pražské akci s názvem Pilates Clinic Festival. Jména jako Havlová Věra a Neubertová Radka slibují kvalitu.

Více na facebooku

Autorka tipů provozuje specializovaný server www.aerobic.cz s kalendářem cvičebních akcí v celé ČR.

A co vy, milé čtenářky, které cvičení dělá radost vám?

Reklama