K čemu je LadyP?
 
Tato moderní pomůcka umožňuje ženám čůrat vestoje. Možná to znáte samy: jste na festivalu, kde jsou „nehezké Toi Toiky“ nebo na veřejných záchodech, kterých se bojíte už jenom dotknout, a hrozí, že při delším čůrání se prostě nad záchodovým prkénkem neudržíte… Je ale mnoho dalších situací, kdy se může LadyP hodit! Potřebujete rychle čůrat, ale máte na sobě lyžařskou kombinézu? Provozujete sport nebo práci, kde si nemůžete „odskočit“? Rybaříte? Plavíte se na lodi? Jedete na kole? Stanujete? Odevzdáváte lékaři vzorek moči? Jste těhotná? Jedete na koncert? Nepříznivé počasí?

obrazek.png

Jak se LadyP používá?

Použití LadyP je velmi jednoduché a přirozené. Pokud ale chcete mít jistotu, že jste na použití připravena, můžete si vše nacvičit doma ve sprše nebo ve vaně a najít si tak pro sebe nejvhodnější pozici.

5a4dedb45f34eobrazek.png

Materiál LadyP

Pomůcka pro čůrání ve stoje LadyP je vyrobena z kvalitního lékařského silikonu, který má rovněž veškerou atestaci. Neobsahuje tedy žádný plastový ani latexový materiál. Použité barvy mají rovněž atestaci a využívají se v potravinářském a zdravotnickém průmyslu.
 
Životnost

Při správné údržbě je možné LadyP používat až 15 let. Dávejte si ovšem pozor, aby se silikon ostrými předměty neponičil.
 
Rozměry: 95 mm na výšku, 60 mm na šířku a 154 mm na délku.

Reklama