Vážená redakce,

zrovna minulý týden jsem byla svědkem nepříjemného pádu jedné starší paní.

Stalo se to u lékárny, šla jsem koupit pro děti nějaké vitamíny. Proti mně kráčela po chodníku starší dáma, těžko hádat její věk. Pomalu si vykračovala, když tu najednou nečekaně zakopla a upadla přímo na obličej. Její bota letěla vzduchem a přistála o kus dál na trávníku. Strašně jsem se lekla a hned jsem se k ní sehnula a ptala se, zda je v pořádku. Pomohla jsem jí vstát, našla její botu a odvedla jsem ji do lékárny. Paní byla celá vyplašená a jen se omlouvala, jaká je nešika.

Naštěstí měla jen odřená kolena a trochu bradu. Děkovala mi za pomoc. Mě jen zarazilo, že v tu dobu se po chodníku pohybovalo dost osob, někteří byli k paní blíž než já, přesto se jen "zasekli" a šli dál.

A byli tam i muži. Takovým já říkám čumilové. Čumí a čumí. To je úcta k ženám? Tohle opravdu těžko chápu.

bamofi

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Milá Bamofi,

ďakujem za príspevek. Bohužiaľ, realita je niekedy dosť drsná. Pochopím, ak má niekto problém pomocť človeku, ktorý je na drogách, alebo alkohole a ohrozuje okolie. Ale pomocť strašej dáme by malo byť samozrejmé.


Prajem krásny a pohodový deň :-)

Reklama