Na právě proběhlém Prague Fashion Week pečlivě vybraní návrháři z Čech a Slovenska představili své módní kousky. Z účasti a zájmu je zřejmé, že českou populaci móda zajímá. Právě proto je čas představit firmu Demeven, která se zabývá stylovými doplňky pro čtyřnohé miláčky.

Lucie a Eliška se potkaly při studiích. Jejich láska ke psům a kreativní smýšlení je odtrhlo od vystudovaného směru a ocitli se u zrodu Demeven. Začalo to adopcí fenky Emilky z útulku. „Na trhu jsem nenašla žádný obojek, který by byl stylový a kvalitní, proto jsem se rozhodla ušít vlastní,“ říká jedna z majitelek Lucie. Takto nevině to tedy začalo, láskou ke zvířatům. Po prvním obojku přišly další a počátkem roku 2013 vzniká oficiálně firma Demeven.

Budují nádherný svět Demeven, ve kterém se prolínají prvotřídní designerské látky spolu s ruční výrobou a láskou ke čtyřnohým kamarádům. Stále vymýšlejí nové vychytávky, obměňují kolekce a rozšiřují sortiment. Vodítko, obojek, kabelka, známka, motýlek, všechny výrobky jsou ručně dělané. Zároveň jsou, ale všechny produkty plně funkční.

pes

Demeven je možnost mít rád psi a zároveň být stylový. Neznamená, že když jdete venčit, nebo na procházku, musíte vypadat neforemně. Naopak. Fashion může být člověk i v parku s vodítkem v ruce. V konečné fázi zjistíte, že i psí miláček se cítí součástí svého pána. Nejen člověk, ale i zvíře může být svému majiteli důstojným módním partnerem.

40% domácností v Česku má psa a mnoho lidí z tohoto obrovského počtu, chce se svým psem trávit čas venku a vypadat skvěle. V tomto případě nutno zmínit i výstavy, kde je vysoká poptávka po krásných psích doplňcích. Přehlídek se účastní, čím dál více jedinců, je to takový kult opravdovosti. Je to dobře, vymýtí se tím trend množíren, který je nehumánní.

Dlouhodobým bestsellerem Demeven je kabelka pro výcvik a venčení psů s integrovaným pamlskovníkem. Dokonalý praktický pomocník při procházkách venku, který vypadá úžasně  a stylově. Kabelka je nabízena v několika variantách, které se neustále mění dle aktuálních módních trendů. Produkt je opravdovým unikátem na trhu, ošetřen registrací Úřadem průmyslového vlastnictví.

Novinku v portfoliu Demeven jsou svítící postroje, které využívají patentované technologie SmartStrap (optického vlákna, která jsou napájena adaptérem, který je dobíjecí prostřednictvím USB.) Ideální a bezpečný způsob nočního života.

Nový čtyřnohý fashion styl existuje díky Demeven.

Reklama