První příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od čtenářky ToryToryTory. Není sice odpůrkyní plastické chirurgie, ale děkuje Pánu Bohu, že mu vypadla z formy taková, jaká je. Proč, to se dozvíte v této novince.

Jak to má s plastickými operacemi poprsí čtenářka ToraToraTora? To se dočtete na následujících řádcích, které zaslala jako příspěvek k dnešnímu tématu.


Krásný den
O silikonových čtyřkách nesním. Mám vlastní a zadarmiko. Nechci ani nic uříznout zkrátit, vyhladit, dofouknout, zmenšit ani nechat zmizet. Holt to se mnou budete muset vydržet tak, jak jsem vypadla Pánu Bohu z formy.

Nebojte, nejsem ten typ, co se brání kouzlům plastické chirurgie z nějakého vyššího principu ani nejsem přírodní biočlověk, co odmítá cokoliv drastičtějšího než indulonu.

Jsem líná, bojím se doktorů, nemám na to peníze a mé chabé základy ekonomiky mi říkají, že na tom budu lépe, pokud se naučím mít ráda své tělo jaké je.

Koneckonců není to ani nic proti přírodě. I ta uznala, že bude dobré nadělit fauně něco, čím by mohla machrovat při páření. A tak pávi roztahují své pestrobarevné ocasy, fregatky rudá hrdla a chameleoni nabírají barvy zmrzlinového stánku. Čert vem mimikry, hlavně že bude samička. Oproti tomu stojí tradiční figurky showbyznysu jako např. Mesárošová s Mašlíkovou, jejihž kariéra stojí na vratkých silikonových základech obřích rozměrů. Pokud jde o vábení partnera do tenat páření, nechává nám příroda volné ruce. Když uzná, že se moc nepředala, nehrotí to a v roli diváka se baví a sleduje co ten či onen vymyslí. Při každoroční inventuře ji vychází, že ani Pávi nebo kozaté modelky nechystají vyhynutí a proto nezasahuje. Nezasahuji též.

Jinou kapitolou jsou zásahy spojené s věkem. To se mi to kecá, když můj věk stále začíná na dvojku. Ale až se stáří a manžel zeptá: „Co s tím?" Nechci si hrát na vizionáře, ale jak tak sleduji snahy politiků o penzijní reformu, budu ráda, pokud mě vnoučata v sedmdesáti vypustí do volné přírody nebo alespoň nebudou odhánět od kontejnerů. Natož řešit, jestli mám bradavky dost daleko od pupíku.

ToraToraTora

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. března 2011: Plastika poprsí - váš názor

Jaký máte názor na plastickou operaci ňader, milé čtenářky? Odsuzujete ji? Podstoupila byste ji? A kdyby vám to partner rozmlouval, nebo si to naopak přál, uposlechla byste ho?

Anebo máte s plastikou ňader nějaké vlastní zkušenosti?

Napište mi svůj postoj k plastice poprsí jako příspěvek k dnešnímu tématu. Vyhraňte se! Svůj příspěvek zasílejte na redakční e-mailovou adresu uvedenou níže. Do předmětu mailu nezapomeňte napsat heslo. Pokud chcete mít šanci na dárek, knížku Tradiční čínská medicína - samoléčba od Cornelie Raabové z nakladatelství IKAR a intenzivní vlasové sérum PANTENE PRO-V natureFUSION, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

cena

Reklama