Protože nám od Vás přišlo skutečně hodně příspěvků, rozhodli jsme se ty kratší vydat společně. Každý jsme samozřejmě ocenili 500 body do VVS.

Ivana


Jak jsem vyhrála želvolet

Jako dítě jsem mívala štěstí ve hře. Když jsme si s mamkou koupily lístky do tomboly, tak jsem vždy ňákou tu hloupůstku vyhrála, ať už to byly pastelky nebo obložený malý pecen chleba, který jsem jedla dva dny.

Když už jsem byla starší, soutěžila jsem se sedmičkou pionýrů a vyhrála jsem druhé místo. V té době běžel v televizi seriál želvy ninja a soutěž byla na toto téma, takže i výhra byla želví. Vyhrála jsem želvolet (malý plastový vrtulník), který jsem dala svojí neteři k narozeninám.

Letos jsem dostala od firmy Kofola trochu opožděně v únoru k Vánocům výhru plyšové prasátko a v létě jsem si koupila kilo hrozně drahejch banánů, abych za to po zaslání pokladní složenky dostala nafukovací křeslo do vody.

A co je pro mě ta největší výhra? Dlouho jsem neměla přítele a dítě, které jsem vždycky moc chtěla, no a teď už je mám a to je pro mě ta největší výhra, můj syn a přítel, který se může pro nás rozkrájet (doufám že mu to dlouho zůstane).

Lwaxana


Já v životě jen prohrávám

Dobrý den.
Velmi ráda bych se s vámi podělila o moji výhru. Ale bohužel, já v životě jen prohrávám. Narazila jsem na článek uveřejněný právě na žena-in, kde paní popisuje život s feťákem". S mým manželem jsem se seznámila před 10 lety. Po 3 letech se nám po velkém snažení narodila první dcera. Žili jsme spolu všichni tři šťastně, až do chvíle, kdy jsem zjistila, že je mi manžel nevěrný. Nevěru jsem mu odpustila. Přišla jsem podruhé do jiného stavu a ve čtvrtém měsíci těhotenství jsem zjistila, že můj manžel bere drogy. Byla jsem na dně, manžel sliboval, ale nic nesplnil, naopak, šlo to čím dál hůř a já už nevěděla, co dělat.

Asi se ptáte, proč píši na téma Moje výhra. Mojí výhrou v životě jsou moje krásné, zdravé holky. Druhou výhrou bylo, když jsem podala žádost o rozvod. Bude se vám to zdát hloupé, ale pro mě to opravdu byla velká výhra, protože jsem svého manžela velmi milovala a bylo pro mě zatraceně těžké o rozvod požádat. Přeji všem hodně štěstí.       

niconka


Přidušený chlapeček

Největší a nejkrásnější výhra v mém životě pro mě bylo narození miminka. Po velmi lehkém otěhotnění, které se podařilo hned na první pokus, jsem se radovala z nelehkého těhotenství. Ranní nevolnost, zvracení, oteklé nohy, únava mě doprovázeli na každém kroku až do 20 t. g.

Porod se blížil mílovými kroky a já se těšila, až uvidím drobečka. I když mě pan doktor přesvědčoval, že v termínu rozhodně rodit nebudu, stalo se. Po rychlém, ale těžkém porodu, který musel být ukončen použitím Vexexpandéru, se nám na svět vyklubal krásný, ale přidušený chlapeček.

Nejhorší bylo, že nikdo neslyšel pláč. O to větší radost nastala, když konečně po nekonečných 3 minutách začal křičet Vraťte mě zpátky, je mi zima". Na hlavičce měl obrovský hematom, ale byl mooc krásný. Dnes je z něho již téměř 15měsíční andílek s ďáblem v těle a dělá všem obrovskou radost. Touto cestou bych chtěla poděkovat celému porodnímu oddělení Nemocnice u Milosrdných Bratří a samozřejmě i svému příteli za podporu u porodu.

Siloma


Rodiče si vybíráme sami

Kdysi mi někdo řekl, že si rodiče vybíráme sami. Nevím, jestli je to tak úplně pravda, ale já tomu věřím. 

Moje maminka se vdala z velké lásky v osmnácti letech. V devatenácti otěhotněla, a než se brácha stačil narodit, tak ovdověla. Její manžel měl nádor na mozku.

Přežila to… zřejmě jen díky synovi. Za pár let potkala mého otce. Znali se už ze základní školy, takže spíš jen rozvinuli vztah. Zanedlouho maminka opět otěhotněla. Ve čtvrtém měsíci bohužel potratila (prý to byla dvojčátka). Opět to přežila… zřejmě díky své rodině. Když bylo bráchovi 6 let, narodila jsem se já.

Svoje dětství si pamatuju jako nádhernou dobu. Moje mamka byla ta nejlepší mamka na světě a táta pro nás dělal, co mohl. Nepamatuju si, že bysme se někdy nudili. Pořád jsme někam jezdili, chodili na výlety, když nebylo kam, sedělo se doma a hrály se společenské hry. Zkrátka pořád se u nás něco dělo. Naši se strašně snažili a předali nám toho opravdu moc. I když spolu třeba někdy nevycházeli nebo se hádali, my jsme o tom nikdy nevěděli. Spoustu věcí jsem se dozvěděla až v dospělosti… snažili se chránit náš bezstarostný čas dětství a povedlo se jim to.

Bohužel dnes už spolu nežijí, táta je podruhé ženatý, ale s mamkou jsou výborní kamarádi. Navštěvují se, volají si a když my, děti, máme problém, vždycky se spojí, aby nám pomohli.

I když jsem vdaná a mám syna (přičemž oba tyto fakty jsou pro mě bezesporu výhrou), mou největší životní výhrou jsou mí rodiče. Mám je oba moc ráda.

Inez1

Reklama