Už jste slyšeli o pračce, která vypere bavlněné prádlo za pouhou hodinu? Hybridní ekologické sušičce nebo osvěžovači prádla, který vypadá jako obyčejná skříň? Moderní technologie jdou stále kupředu a snaží se nám ušetřit čas i peníze. Představíme vám ty nejzajímavější novinky ze světa péče o prádlo.

Prádelní automat bez drobnýchl

Automatická pračka je pro hospodyňky jedním z nejlepších vynálezů poslední doby. Dnes ale automatizace neznamená jen to, že se uvnitř točí buben. Senzory, díky kterým pračka sama pozná, kolik je v ní prádla nebo jak moc je špinavé, pomáhají šetřit nejen čas, ale i energii a vodu. Automatické sledování teploty a vlhkosti prádla v sušičce pak snadno přizpůsobí program tak, aby bylo prádlo optimálně suché. V kombinaci s ekologickým režimem je pak sušení prádla například v kondenzační sušičce LG nenáročné jak pro domácnost, tak pro životní prostředí.

Turbo praní bez kompromisů

Krátké programy i možnost odložení praní jsou naprosto skvělé nejen pro ty, kdo pospíchají do práce. Co si ale počít s prádlem, pro které běžný krátký program vhodný není? Společnost LG přišla s elegantním řešením: technologií TurboWash. Během pouhých 59 minut dávku bavlněného prádla vyperete a zároveň s časem ušetříte i vodu a elektrickou energii.

Parní stroj v moderním pojetím

Přestože doba pokročila, pára je pro pradlenky stále nedocenitelná. Například pro osvěžení prádla je tím nejlepším prostředníkem. Jedinečné zařízení LG Styler je ideální pro osvěžení již nošeného oblečení i péči o náročnější kousky z vašeho šatníku. Eliminuje nepříjemný zápach potu či kouře a pomáhá narovnat vlákna mnoha materiálů. Poradí si jak s jemnými hedvábnými halenkami, tak se saky nebo zimními kabáty. A radost udělá i alergikům, jelikož veškeré tkaniny zbaví alergenů, prachu, a to vše zcela bez chemie.

Nevolejte hned servis, zjistěte závadu sami!g

Zajímavou technologií je bezpochyby možnost určit závadu domácího spotřebiče bez asistence servisu. Za výjezd technika ušetříte díky NFC připojení svého chytrého telefonu k vaší pračce, sušičce či Styleru. Funkce Smart Diagnosis od LG vám poradí, jestli je opravdu potřeba odborný zásah, nebo stačí lépe zavřít dvířka či vyčistit filtr. NFC technologie ale nabízí i něco navíc – v případě spotřebičů LG je to například možnost stahování nových programů či spuštění pračky, kdy pouze vyberete, jak chcete prát, a pračka sama vybere vhodný program a spustí se.

Více informací o domácích spotřebičích LG naleznete na www.lg.cz.

Reklama