OI000441.jpg

Ve světě intimní hygieny je několik typů výrobků hygienických potřeb, které používají ženy, když mají menstruaci. Máme nyní v redakci možnost testovat nové tampony Ria Organic v bio kvalitě a tak jsme se rozhodly tyto novinky dát na testování i našim kamarádkám, které tampony používají celý život. Jak naše intimní testování dopadlo? Přečtěte si naše recenze:
 
Hanka, 24 let

Už jsem od společnosti Hartmann – Rico měla i vatové tyčinky v bio kvalitě a tak jsem se těšila i na tuto novinku. Tampóny používám pravidelně již od cca 16 let a niky mě zatím nezradily. Těší mě, že je zde konečně takový produkt, jako Ria Organic, který je ze 100% bio bavlny. Jsou skvělé a rozhodně s nimi nemám pocit nepohodlí.
 
Petra, 31 let

Tampóny z bavlny, která se pěstuje v ekologickém zemědělství bez použití jakýchkoliv chemických hnojiv? Říkala jsem si proč to nevyzkoušet, když je ta možnost. A byla jsem naprosto spokojená. Rozhodně je důležité, jaké produkty člověk používá na takto intimních místech, takže jsem odhodlaná hned koupit další, až na ně v obchodě narazím.

OI000469-1-.jpg
 
Anna, 38 let

Posledních pár let nakupuji jedině bio produkty a snažím se žít trochu více ekologicky. Tohle je rozhodně pro značku Ria velký krok kupředu a jsem velice ráda, že se k němu odhodlali. Cením si toho. Tampóny jsou naprosto OK a jsem ráda, že jsem je mohla vyzkoušet. Občas je střídám s menstruačními kalíšky, na které jsem si teď navykla. Doporučila jsem tyto tampony i svým kamarádkám.
 
Lucie, 29 let

Jaké tampóny by mohly být šetrnější, než z bio bavlny? Navíc tyto jsou vhodné i pro vegany, kde se živočišný lůj nahrazuje alternativou. I když nejsem vegan, tento krok velmi oceňuji. Tampóny mi vyhovovaly a mohu jen pochválit. Je skvělé, že se tampóny vyrábějí ve dvou velikostech. Mně ovšem bohatě stačí zelená varianta Normal. Jinak při používání bylo vše naprosto v pořádku.  

OI000461.jpg

Tampóny jsou k dostání ve vybraných drogeriích a hypermarketech za doporučenou cenu 80 Kč nebo na Lekarnahartmann.cz.
5f96eeb4ad80dobrazek.png

Psaly jsme také:

Reklama