Rihanna má stejně jako většina jejich kolegyň z řad celebrit každou chvíli jinak dlouhé vlasy. Je to tím, že jsou v kurzu paruky a různé příčesky. Momentální pravá délka jejích vlasů je však po ramena, a ta jí také sluší ze všeho nejvíce. Vlasy jsou vyfoukané přes kulatý kartáč a konečky směřují směrem ven, což působí jako účes z šedesátých let. Jenže tady se k tomu přidává mokrý vzhled, pěšinka na straně a dokonale upravené „baby vlásky“.

Kim je také velká milovnice paruk. Ani tady nedokážeme s přesností říci, zdali se jedná o její vlasy nebo o paruku, ale ať tak či tak, účes vypadá sakra dobře! Jedná se o klasické mikádko, které by však nevypadlo tak skvěle, kdyby nebylo perfektně vyžehlené a vlasy se neleskly jako slunce na klidné hladině. Před úpravou dopřejte vlasům výživnou masku a klidně i deset minut masírujte pokožku.

Bella Hadid má na rozdíl od svých kolegyň většinou svoje vlasy, avšak konkrétně na této fotce jde opět o paruku. Krátké mikádko s patkou vypadá jako z let padesátých, a i přes to, že preferujeme spíše delší střihy, tady nezbývá než souhlasit s tím, že krátké vlasy jsou opravdu šik.

Táťána Gregor Brzobohatá se nedávno nechala ostříhat a dobře udělala. Vlasy měla už jistě zničené z věčného odbarvování a česání na módní focení. Když se jedná o profesionální fotografie, má na nich Táňa většinou vlasy rovné nebo s vlnami od kadeřníka. Na výletě s manželem jen horní část vlasů a ty na straně sepnula vzadu gumičkou. Účes vypadá přirozeně a navíc je určitě velmi pohodlný.

Reklama