Děkujeme za poslední příspěvek na dnešní téma. Docela jiný pohled na jarní vůně nám vylíčila naše čtenářka s nickem Bohuša

Co, že mě na letošním jaře nejvíc voní? ...tak to jsou čtyři roztomilá štěnátka naší zasloužilé fenky Čity, narodila se před týdnem, zatím jsou ještě téměř holá, ale voní nádherně...tak nějak čistě a jarně.

Ale jinak už se nemůžu dočkat až pokvete AKÁT, sice kvete až v červnu, takže to není vyloženě první jarní vůně, ale o to víc se na ni těším...tu  vůni akátu můžu nasávat 24 hodin denně a nikdy mě neunaví, vždy mně dodá chutˇ a svěžest do života. U nás je akátů hodně, takže doufám, že se budu zase letos vyžívat a lebedit si v té opojné vůni.

Taky ráda pozoruji ty pylné a pracovité včeličky, jak květy akátu dokonale a s láskou opylují a v těch chvílích jsem štastná na tom „BOŽÍM SVĚTĚ“. A ten akátový med, tak jeho chuti a vůni se nevyrovná žádný jiný...pro mě je to něco jako droga.

Jenom ty nádherné vůně nám tady v ulici kazí soused, který si pořídil menší farmu a hnojiště si osadil těsně u naší zahrady...:-(
No a o té nejkrásnější vůni na světě vám napíšu na závěr...kochám se jí už nějaký ten pátek, je okouzlující a smyslná, bezprostřední a pomíjivá, je to vůně mého miminka......je to ta nejkrásnějšííííí vůně, kterou jsem kdy zažila, této vůni se nevyrovná ani ten nejdražší a nejluxusnější parfém...tato vůně mě až dojímá, občas se mi stává, že když ji ucítím jsem schopná štěstím i plakat.

Tu nádhernou vůni „dětské prdelky“, tak tu si vychutnávám na plný pecky...!

Mějte se krásně a užívejte si vůníííí,s pozdravem Bohuša

Už jsem si myslela, že tady tuto vůni nikdo neuvede. A vida, hezký závěr

Milé čtenářka, rozněžnělé jarem, už prosím neposílejte příspěvky, budem se pomalu loučir a nestačili bychom je vydat

Reklama