male-Portrait-of-a-happy-woman-wearing-red-blouse-under-an-umbrella-breathing-1-.jpg

Pečení je radost

Na první pohled běžná součást naší kuchyně, ale ve skutečnosti si bez něj řada žen neumí pečení přestavit. A není se za co stydět. Před revolučním vynálezem využívaly ženy na pečení kvasinky. Jejich výsledek však nebyl vždy zaručen, a navíc přidávají pokrmům svou specifickou chuť. Zdánlivě jednoduchý produkt s úžasnou historií je kypřicí prášek, u kterého je úspěch jistý. Jeho původ sahá až do starověkého Říma, kdy byl objeven potaš (uhličitan draselný). Kypřicí prášek, jak jej známe dnes, spatřil světlo světa před 156 lety v laboratoři Augusta Oetkera. „Prdopeč“ se od té doby stal nejvýraznějším pomocníkem nejen pekařů a cukrářů, ale také každé ženy v domácnosti.

Naučil nás milovat čaj bez lovení lístků

Mnozí z nás si už ráno bez dobrého doušku čaje zkrátka neumějí představit. Je to úžasně jednoduché, sáček s čajem, horká voda, trochu medu a lahodný mok je na světě. Nebylo tomu tak vždycky. První sáčky na čaj se začaly vyrábět teprve před 114 lety, a to vlastně omylem. Ve snaze nabídnout svým zákazníkům nové příchutě zavedl obchodník Thomas Sullivan testování vzorků čaje. Aby svou práci zjednodušil, začal je distribuovat v malých sáčcích z hedvábí. Jeho zákazníci byli z tohoto způsobu podávání nadšení a od té doby se toto zjednodušení v různých kombinacích používá dodnes. Na lovení lístků zkrátka není vždycky čas.

Pohladí na těle i na duši

Menstruace nebo trávicí obtíže si bez něj nedovedeme představit. Hřejivý a účinný termofor. Naši předci si jej tehdy nahrazovali horkými cihlami nebo kameny zabalenými do tkaniny. Sloužil především jako vyhřívadlo do postele. Termofor se později vyvíjel přes výrobky z nejrůznějších kovů ke gumovým sáčkům. Už neslouží jen k zahřátí postele, ale rádi s ním pečujeme o své zdraví. Během zimních měsíců pro nás představuje neodolatelné pohodlí.

Infovizual-4-revolucni-sacky-ktere-zmenily-nas-zivot.jpg

Sáček, díky kterému už nemusíme nic přetrpět

Novodobou revoluci do života mnoha žen, které sužují infekce močových cest, přinesl Urinal® Express pH. Je synonymem rychlé úlevy od nepříjemných pocitů pálení a řezání v prvních dvou dnech, kdy ženy sužují nejvíce. Citronan sodný a draselný v něm rychle neutralizují kyselé pH moči, které způsobují bakterie zodpovědné za problémy močových cest. Bříza bělokorá navíc podpoří zdraví dolních močových cest. Obsahuje také extrakt z dobře známých kanadských brusinek. Ženy se už více nemusí trápit s nepříjemnými pocity, prostě je smažou nemilosrdně ze života, a to rychle. Stačí jen rozpustit sypké krystalky ve sklence vody a vypít pro pohodlí během prvních dvou dnů obtíží. Užívá se spolu s běžnou léčbou infekce močových cest. Urinal® Express pH nás naučil cítit se zase samy sebou.

Infovizual-Zeny-a-neprijemne-pocity-behem-problemu-s-mocovymi-cestami.jpg

Reklama