Na premiéru komediálního fantasy filmu Příběh Popelky si v roce 2021 oblékla dechberoucí róbu od Oscara de la Renty. Zdobený třpytivý vršek kontrastoval s černou nabíranou sukní, která měla vepředu zkrácenou délku. Vynikly tak kozačky nad kolena. S celkovým vzhledem dobře korespondoval i uhlazený culík a kočičí linky.

62286bef52d02cl.jpgFoto: Profimedia

Módní kombinaci červené a růžové vynesla v roce 2021 na udílení hudebních cen MTV. Saténová róba měla korzetový vršek a nejvíce upoutala objemnou mašlí v oblasti boků. Zpěvačku pro tento večer oblékla značka Alexis Mabille a Camila se šaty sladila i oční stíny.

62286c2a0d1aacl.jpgFoto: Profimedia

I v jednoduchosti je krása, což zpěvačka dokázala v roce 2019, když vyrazila na přehlídku značky Valentino v rámci pařížského týdne módy. Oblékla si výrazné červené minišaty s volánky a hlubokým výstřihem. Jako doplňky zvolila stříbrné kruhové náušnice, páskové sandálky a modrou kabelku, která celek příjemně ozvláštnila.

62286c6a8f1f7cl.jpgFoto: Profimedia

Dalším modelem se zpěvačka určitě netrefí do vkusu všem. Nelze mu ale upřít značnou nápaditost. Blazer značky Alexander Mcqueen poutá pozornost hlavně svými dramatickými rukávy z množství skládané látky, která připomínala růžičky. Kozačky nad kolena byly v takovém případě skoro nutností.

62286cac783b1cl.jpgFoto: Profimedia

Zdroje: Eonline, People, Daily Mail, Vogue, Elle