Anna Geislerová
Herečce Aně Geislerové se dostalo té pocty, že mohla ve filmu ztvárnit prezidentovu první manželku Olgu. Na slavnostní premiéru herečka zvolila decentní bílé šaty, které jí speciálně pro tuto příležitost navrhla Tatiana Kovaříková. Netopýří rukávy byly příjemným ozvláštněním outfitu a Anna si rozhodně neudělala ostudu. Oblečení doplnila luxusními, ale jemnými šperky Cartier.

profimedia-0545804049.jpg
Foto: Profimedia

Bára Seidlová
V zajímavém modelu se objevila herečka Bára Seidlová, která si ve filmu zahrála prezidentovu milenku. Černé šaty se spadlým ramenem byly od značky Eiri a Bára se v nich tak trochu ztrácela. Svou štíhlou postavu mohla nechat vyniknout i v upnutějším modelu. Černou rozbila žlutými doplňky, boty bez podpatku ve stylu žabek se ovšem na slavnostní chvíli příliš nehodily.

profimedia-0545807026.jpg
Foto: Profimedia

Dagmar Havlová
Premiéru filmu si samozřejmě nemohla nechat ujít ani bývalá první dáma Dagmar Havlová. Ta se držela svého elegantního a ženského stylu a od hlavy až po paty se zahalila do modrých šatů, které se dole mírně rozšiřovaly. Outfit rozhodně nelze hodnotit negativně, ale už jsme na Dagmar Havlové viděly i povedenější a nápaditější modely.

5f17ef9348bf3profimedia-0545805663.jpg
Foto: Profimedia

Vanda Janda
Růžové šaty z vlastní kolekce vynesla módní návrhářka Vanda Janda, která je přítelkyní režiséra filmu Slávka Horáka. Výrazné šaty s písmeny jí perfektně seděly a oldschoolová čelenka i střevíčky se k nim hodily, stejně jako výrazné náušnice a náhrdelník. Pochvala je na místě.

5f17f0c206be4profimedia-0545805975.jpg
Foto: Profimedia

Reklama