hlavni.jpgZdroj fotografií: Shutterstock

5e1c41882ac36obrazek.pngRoman, 45 let
Když se nad tím zamyslím, tak si hned vzpomenu na jeden z nejzásadnějších rozchodů v mém životě, který zároveň určil priority do dalšího vztahu. Moje rodina pochází z Maďarska a možná proto mám v sobě velmi zakořeněnou představu tradiční rodiny. Ve dvaceti jsem chodil s dívkou, do které jsem byl šíleně zamilovaný, ale když mi řekla, že nemůže mít děti, tak to najednou všechno opadlo. Měl jsem pocit, že opravdu ze dne na den necítím nic.

5e1c419c7ece3obrazek.pngVáclav, 33 let
Musím přiznat, že si rozhodně nepřipadám, že jsem se zachoval čestně. S Monikou jsem začal chodil před třemi lety a byl jsem do ní přímo blázen. A po dvou letech jsem najednou začal zjišťovat, že mi některé věci, které dělá, strašně vadí. Třeba to, že věčně chodila pozdě nebo že si chodila lepit takové ty dlouhé umělé řasy, na kterých potom měla snad i prach, protože se neodličovala. Vydržel jsem to ještě rok, a potom jsem se s ní rozešel.

5e1c41ad23c89obrazek.pngPetr, 37 let
Dodnes na to vzpomínám docela živě. Už po několikáté se mi stalo, že jsme byli na nějakém večírku a ona opět flirtovala s mým kamarádem, a potom dokonce s cizím chlapem. Měl jsem prověřené všemožnými způsoby, že mě nepodvádí, ale tenkrát jsem místo žárlivosti začal cítit nechuť. Druhý den jsem se probudil a zjistil jsem, že je mi úplně volná.

5e1c41c386066obrazek.pngHonza, 41 let
Je to už dávno a musím říct, že žádné jiné důvody k rozchodům si nepamatuji tak živě. Navíc s ostatními „bývalkami“ se pořád normálně bavím, ale Jana mi nechce přijít na jméno. Byla to taková letní láska, která ale trvala až do zimy. Ona byla opravdu krásná, ale zamilovanost opadla v okamžiku, kdy jsem zjistil, že neví, jaké je hlavní město Polska. Svou blbost dokázala ale dlouho skrývat.

Čtěte také:

Reklama