lentillkyBlíží se Velikonoce a s nimi samozřejmě také nadílka velikonočního zajíčka pro nejmenší. Máme pro vás pár tipů na cukrovinky od Nestlé, které by v balíčku neměly chybět.

Zajíčkova čtyřnásobná koleda – LENTILKY Malá vajíčka

Čokoládové Velikonoce letos vykouzlí Zajíček a jeho LENTILKY Malá vajíčka. Lahodná čokoláda s překvapením, to je ta pravá odměna za koledu pro vašeho malého koledníka.

Hravý obal v podobě velikonočního zajíčka v sobě ukrývá 4 čokoládová vajíčka a pestrobarevné LENTILKY, navíc i malou velikonoční omalovánku. Čtyřnásobná čoko pochoutka by neměla chybět v žádné velikonoční nadílce.

Mini radost pro každou příležitost – ORION Mini velikonoční mix

nestlePro milovníky oblíbených čokoládových tyčinek připravil ORION malé velké překvapení – ORION Mini velikonoční mix. Krabička s jarními motivy ukrývá mix oblíbených mini tyčinek – MARGOT, KOKO a BANÁNY.

Mlsouni, kteří této trojici již dávno podlehli, tak mohou uspokojit své chutě v malých dávkách bez jakýchkoli výčitek i na Velikonoce. Malé tyčinky jsou tou pravou odměnou nejen pro koledníky, ale i pro Vás a Vaši rodinu.

Vajíčka do kapsy – ORION Vajíčka z mléčné čokolády

nestleJednoznačným hitem letošních Velikonoc jsou veselá mini vajíčka z té nejlepší mléčné čokolády. ORION hvězdička s dětskými kamarády na obalu signalizuje, že se jedná o cukrovinku speciálně pro děti.

ORION Vajíčka z mléčné čokolády jsou vyrobena z čistě přírodních ingrediencí a malé mlsouny jistě potěší velké množství veselých barev. Letošní koledníci můžou plnit své kapsy!

Velikonoční nováček – LENTILKY Kravička

nestleNetradiční, usměvavý, čokoládový takový je Velikonoční nováček LENTILKY Kravička. Originální figurka z výtečné mléčné čokolády ukrývá v bříšku pestrobarevné LENTILKY a je tou pravou odměnou za koledu. Náš tip! Stačí kravičkou zachrastit a můžete si být jistá, že se u vás dveře nezavřou až do poledne.

Reklama