Vážená redakce.

Dnešní téma se Vám povedlo, ale jaký film si vybrat? Já, jako milovnice starých českých filmů, mám opravdu dilema. Jakmile jde v televizi starý český film, ozve se hláška naší dcery: "Už zase," na to jí odpovím: "Vrat se do hrobu, kdo se má dneska dívat na Hannu Montánu - takovou slátaninu pro mladý.

Ale musím říct , že nejvíce mne oslovují filmy s VlastouBurianem, Novým, Mandlovou, Gollovou, Vítovou, Schránilem, Sulanovou, Boháčem, Haasem, Nedošínskou a Pištěkem a Svozilovou atd.

Když mám opravdu splín, stačí si pustit komedii Když Burian prášil nebo Ducháček to zařídí, Madla z cihelny Kristián, Studentská máma, Katakomby.

I když mám všechny tyto filmy ráda vede ovšem film S tebou mě baví svět. Osobně si myslím, že je to komedie století. U tý se snad směje každý. Některé části filmu se nám promítli i do života, ovšem ty historky stojí za to. Ovšen ta nejlepší je jak švagr povídá dětem: "Děti nasnídejte se -dnes už jíst nedostanete(to byla švagrová v práci)No a když jsem se tuhle ptala, co měli k obědu tak Terezka povídá: "Teto my jsme jedli jabko."

Naštěstí babička bydlí pod kopcem, tak se jdou k ní najíst. Takže u mě vede S tebou mě baví svět. pa Katy

Stejný film miluje i naše kolegyně Míša. Takže posílám zase ukázku pro zasmání. Simona

Pošlete i vy svou nominaci nejoblíbenějšímu českému filmu! Napište své důvody, za to budete zařazeny do losování o tři DVD filmu Protektor. Čekáme na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama