Absolutně nejmladší adeptce na výhru v jarních proměnách je teprve 16 let, přijela z vesnice nedaleko Kladna a studuje hotelovou školu.

Čtenářka pochází z početné rodiny, velmi se zajímá o módu a ráda by si našetřila peníze z brigády na službu profesionální stylistky. Zběžně jsem Marušce poradila, jaké barvy by jí mohly slušet a jakým střihem zakrýt poněkud problematické partie, které má dány zřejmě geneticky, neboť pohybově je velmi aktivní - jezdí každý den do školy na kole - obdivuhodné!

Na rozdíl ode mě řeší Maruška také svůj účes a barvu vlasů - mně naopak nazlátle oříškový odstín pasoval k barvě očí a volné vlnky přišly zajímavé.

Poradila jsem naopak řešit v prvé řadě stav pleti, která je silně aknózní a současně dehydratovaná.

Takhle se Maruška objevila na prahu mého domácího studia:

proměna

Proměnu jsem začala lehkou úpravou obočí, které je bohužel příliš tenké a Maruška by si je měla nechat dorůst. Na čele u nosu jsem vytrhala přebytečné chloupky.

Pleť jsem musela po nezbytném čištění nejprve barevně sladit make-upem (nezapomněla jsem ani na pudr) a pupínky vyretušovat korektorem a rozjasňovačem, aby líčení vypadalo pěkně.

Mandlový tvar nádherných zelenomodrých í vynikl díky kontrastním růžově a fialově laděným stínům a konturovací tužce jako obvykle v barvě očí modelky.

Krásně tvarované rty mě svedly k použití výraznější rtěnky a lesku.

Na závěr tvářenka v barvě rtěnky, rozpustit a trošku vyfoukat vlasy a Maruška se mohla vydat někam na párty (i když, pardon, ještě není plnoletá, navíc ráno vstává do školy - tak snad raději rovnou domů).

proměna

proměna

Čtěte také:

Reklama