Miss Aerobik Tour se v těchto dnech rozjela po 11 městech České republiky. V rámci ní budou dívky soutěžit o postupová místa do semifinále a z něj se následně mohou probojovat do velkého televizního finále Miss Aerobik 2009 na přelomu roku. Vizí soutěže je propagovat aktivní životní styl a spojením ženské krásy a sportu podněcovat ke zdravému způsobu života. V očích porotců rozhoduje nejen ženská krása, ale zejména silná vůle a ochota na sobě pracovat.

Celé období přípravy finalistek bude monitorováno prostřednictvím internetové televize BOOMtv.cz a bude obsahovat i prvky reality show. Do přípravy na finále letos postupuje třináct dívek, nicméně tři z nich budou postupně vyřazeny na základě posouzení a rozhodnutí odborné poroty. Samozřejmě nemohou chybět divácké soutěže, ankety a další doprovodné interaktivní projekty.

Finalistky nebudou cvičit pouze aerobik. Čeká je také golfový turnaj, ale i účast na několika charitativních akcích. Je pro ně připraveno také několik soustředění v ČR i v zahraničí.

Pro vítězky hlavní kategorie Miss Aerobik jsou připraveny atraktivní ceny, z nichž můžeme uvést například roční užívání automobilu a bytu v Praze na dobu kralování a řada dalších hodnotných cen. Pro finalistky je samozřejmostí i exkluzivní smlouva se sportovně-modelingovou agenturou Miss Aerobik Models, jíž vede Miss Aerobik 2007 Monika Horáková.

Zahájení Miss Aerobik Tour

Letos poprvé bude kromě hlavního titulu Miss Aerobik udělen doprovodný titul Miss Aerobik Star pro finalistku, která v mezidobí semifinále - finále, tedy během zhruba šesti měsíců, na sobě dokáže nejvíce zapracovat po všech stránkách, takový „skokan roku". V této souvislosti je připravena spolupráce s fitness kluby, s trenéry sportovního aerobiku, choreografy, vizážisty a stylisty. V týmu se objeví například i odborník na výživu Petr Havlíček.

Změny se projevují i na úrovni regionálních kol. Pod vedením jednoho z nejlepších lektorů Romana Ondráška, ve spolupráci s loňskou vítězkou Táňou Bednářovou, první vicemiss 2008 Michaelou Benkovou, druhou vicemiss 2008 Alenou Pšejovou, si mohou zasoutěžit nebo nově i „jen tak" zacvičit dívky a ženy ve všech věkových kategoriích.

Hlavní kategorií zůstává Miss Aerobik s věkovým limitem 18 až 30 let. Vedlejšími kategoriemi jsou Minimiss (do 10 let), Kadet (11 až 14 let), Miss Junior (15 až 17 let) a Missis (nad 30 let).

Zajímá vás Miss Aerobik? Budete za pár měsíců sledovat finálový večer?

Reklama