Co tak asi bude k večeři? Proč se mi lámou nehty? Co mám dělat se suchými vlasy? Jak odstranit tu skvrnu na halence? Přijede tchýně, co mám uvařit slavnostního? Nevíte si rady? Pak je tady Na Doma. Chcete si „jen tak“ počíst, dozvědět se něco zajímavého? Pak je tady Na Doma. Rády byste ušetřily, a přitom používaly kvalitní a osvědčené výrobky? Pak je tady Na Doma. Ráda soutěžíte a každá výhra vás potěší? Pak je tady Na Doma.

Na všechny podobné a mnoho dalších otázek se dá odpovědět velmi jednoduše. Stačí přece mít Na Doma. Lépe řečeno, zaregistrovat se do programu Na Doma a plnými doušky začít vychutnávat všechny výhody, které vám nabízí. A není toho málo. Posuďte sami.

Na Doma je unikátní věrnostní program společnosti Unilever určený všem, kteří si oblíbili její značky a produkty. (soutěž - 8. ten pramen)

Pro členy programu jsou připraveny nejrůznější výhody:

• Dvakrát ročně najdou členové programu ve své poštovní schránce zásilku, jejíž součástí je tištěný časopis Na Doma. Časopis je plný novinek, zajímavých článků, rad, tipů, akcí a informací o značkách společnosti Unilever.
• Široká řada spotřebitelských soutěží jak v tištěném časopise, tak na internetových stránkách programu.
• Servis infolinky Na Doma, kde se může každý zeptat nejen na podrobnosti o věrnostním programu Na Doma, ale také na informace o produktech společnosti Unilever.
• Společně s časopisem jsou do domácností zasílány vzorečky produktů značek Unileveru, takže je možno si je nejprve vyzkoušet. Nikdo tak nekupuje „zajíce v pytli“, protože předem ví, co od výrobku může očekávat a že opravdu funguje tak, jak má.
• Internetové stránky www.nadoma.cz, kde je možné se nejen registrovat do programu, ale také zažít spoustu zábavy. Jsou zde průběžně aktualizovány novinky, řada dalších soutěží, široká databáze článků a rad, nepřeberné množství zajímavých a originálních receptů. Neocenitelná je také možnost diskutovat s ostatními o problémech, či se podělit o své zkušenosti a nápady.
• Podílet se na obsahu Na Doma můžete nejen diskusí a radami ostatním „Nadomačkám“, ale odpovídat se dá také na téma vyhlášené v časopisu, vkládaním receptů nebo tipů
na internetových stránkách.
• Každý obdrží své „hvězdičkové konto“ a za nasbírané hvězdičky je možné si objednávat zajímavé ceny, např. balíčky vzorků produktů, ručník Nadoma apod.
• Dobré rady jsou k nezaplacení, a tak je spotřebitelky najdou nejen v časopise a v článcích na internetu, ale poradit se o svém problému mohou přímo s odborníky, například s dermatoložkou, mistry kuchaři a dietními sestrami.

Znáte tyto stránky? Jak se vám líbí?

Reklama