„Lesokraj“ je aplikace pro děti, které začínají číst, anebo už jsou pokročilí čtenáři. Tato „nová” forma knihy je zčásti edukativní pomůcka jak děti „přimět” číst, ale je to hlavně svět fantazie pro ty, kteří si chtějí chytře hrát. Je to takové „čtení na hraní“ pro celou rodinu.

Lesokraj

Při čtení Lesokraje si hráč může sestavit z jednotlivých slov animovanou a ozvučenou ilustraci.

Blíže interaktivita textu umožňuje čtenáři-hráči rozkliknout několik slov v dané kapitole a z nich pak sestavit animovanou a ozvučenou ilustraci. Po fázi čtení přichází hrací část, k níž slouží celá obrazovka a fantazie hráče. Po přečtení a zahrání hráč pokračuje k následující kapitole.

Lesokraj

Text samotného pohádkového příběhu je založen na asociativním vyprávění a principu bajky. Zvířata a bytosti, které v pohádce vystupují, se navzájem ovlivňují a potkávají se v různých krajinách a ročních obdobích. To co všechny spojuje je cesta za neznámým cílem, který završí příběh až ke konci roku. 

Za vznikem této interaktivní knížky stojí autorská dvojice Lou a Kuba Sanitrákovi a tým jejich spolupracovníků. V současné době tým dokončuje českou verzi, která bude na Appstoru zdarma ke stažení a to znamená tedy opravdu pro každého.

Lesokraj

Aby však aplikace mohla spatřit světlo světa, potřebuje finanční podporu z řad veřejnosti, pro kterou je určená. Prosím podpořte tento zajímavý projekt na stránkách hithitu https://www.hithit.com/cs/project/367/lesokraj

Za podporu si každý může vybrat hezkou cenu!

Děkujeme, tým Lesokraje

Reklama