Nejen o Vánočním bazaru v Mokré čtvrti, ale například i o cukroví, dárcích a Silvestru je rozhovor, ve kterém jste Aně Gaislerové a Tatianě Vilhelmové pokládaly otázky vy samy, milé čtenářky!

gv

Herečky Tatiana Vilhelmová a Aňa Geislerová společně s režisérem Peterem Sergem Butkem opět pořádají Vánoční bazar v Mokré čtvrti, jehož výtěžek půjde na účet Nadace Terezy Maxové dětem.

V Praze se Vánoční bazar v Mokré čtvrti bude konat od 17. do 19. prosince v Divadle Disk. První den akce bude patřit dárcům, kteří mohou přispět čímkoliv - korálky, skleničkami, keramikou, oblečením, bižuterií, uměleckými díly, značkovým zbožím, starožitnostmi nebo nejrůznějšími cennostmi.

Bazar proběhne letos v Praze v Divadle DISK, a to od pátku 17. prosince do neděle 19. prosince 2010 (v pátek může kdokoli cokoli donést, v sobotu a neděli bude probíhat prodej). Otevřeno bude každý den od 10.00 do 20.00.

20. prosince 2010 proběhne koncertní večer v pražském Lucerna Music Baru, kde bude slavnostně oznámeno, kolik se tentokrát na charitativní účely vybralo. Na koncertním večírku s názvem „Snesitelná lehkost pití“ vystoupí například Marie Rottrová a Marta Kubišová, vystřídají je Roman Holý, Matěj Ruppert, Petr Čtvrtníček, Aleš Háma, Ester Kočičková, Jiří Macháček, Iva Frühlingová, All X, NightWork nebo Gypsy.cz.

My jsme pro vás, milé čtenářky, zprostředkovali následující rozhovor...

Čtenářka Monkee: Jestlipak byste dokázaly (spolu) vymyslet podobně něžnou reklamu jako teď mají smrčci Macháček s Liškou. Téma by mohlo být třeba něco okolo výchovy dětí, prádlo (aby bílá bílá byla), jídlo...
Tatiana: Vůbec nevím, na co ta reklama je, ale jestli bychom byly schopné nějakou takovou reklamu namluvit... myslím, že bychom dokázaly namluvit ještě trochu lepší.
Aňa: Tu reklamu jsem nepochopila. Nenašla jsem v ní žádnou logiku, takže si také myslím, že bychom zvládly lepší. I když ta něha tam trochu hapruje.

Čtenářka Mio: Tak já bych prosila nějakou veselou příhodu z natáčení...
Tatiana:
Máme spoustu veselých historek z natáčení, ale to jsou takové věci, které určitě jiným lidem nepřijdou veselé. Vždycky, když je tahle otázka kladena nějakému herci, tak se tetelím na odpověď a čekám, co se dozvím. Nikdo na ni nikdy pořádně neodpoví. Chápu to, s historkou může být spojena spousta jmen, která pro lidi nejsou atraktivní, a nakonec ani ta historka není třeba pro nezúčastněné atraktivní.
Aňa: Abych uvedla příklad: Jely jsme po Máchově jezeře a za námi jela drátěnka s Honzíkem. Hrozně jsme se tomu nasmály, ale to prostě nikoho nepobaví, je to takový situační humor.

Čtenářka Sekyrová: Zajímalo by mě, jestli budete letos pořádat bazar a jestli teď točíte nějaký film?
Tatiana:
Bazar pořádáme a filmy točíme. Aňa bude mít v lednu premiéru Hřebejka, v březnu bude Odcházení Václava Havla... Takže filmy se točí a na bazar přijďte!

Čtenářka Snížek: Co máte upečeno a jak prožíváte Vánoce, jaký jste dostaly nejhezčí dárek?
Tatiana:
Mám upečené a ozdobené perníčky. Vánoční cukroví jsem nakoupila nedávno v jedné domácí cukrárně a ostatní cukroví uvidím, kdo co napeče - třeba mi někdo přinese něco na bazar (smích).
Aňa: My jsme také měli upečené a ozdobené perníčky, jenže děti už to zbaštily. A nejhezčí dárek - hrozně se těším, až děti přestanou věřit na Ježíška a já s nimi budu vymýšlet dárky třeba pro babičky. Vzpomínám si, jak když jsem byla malá, jsem kupovala mamince třeba vařečku nebo mýdlo a byla moc zvědavá, jak se jí to bude líbit.
Tatiana: Můj nejhezčí dárek, to bylo, když jsem byla malá a vysnila jsem si takové jedny šatičky. Viděly jsme je s mámou asi den před Štědrým dnem ve výloze butiku Modes Robes. Vůbec nevím, jak to stihla, ale druhý den byly pod stromečkem a já předvedla z radosti skoro epileptický záchvat.

Čtenářka Ivetinkav: Jak dlouho se znáte? Jak dlouho se spolu kamarádíte? Měly jste někdy společného Silvestra a jak jste ho strávily?
Tatiana: (Smích) A to máme veselou historku z Paříže!
Aňa: Rozhodly jsme se, že nebudeme říkat, jak dlouho se známe, protože nám pak vždycky dojde, kolik nám je let. Ale ta historka z Paříže je dobrá - koupila jsem si tam takový závojíček na svatbu.
Tatiana: Obě jsme se parádně ozdobily, byly jsme pěkně rozvíjené, myslely si, že je nám Paříž malá, a prošly snad všechny kluby, ale to je zase taková vzpomínka, při které se budeme smát jen my.

Reklama