Pokud už patříte mezi ty, kteří alergickým zánětem spojivek trpí, pak se ho snažte alespoň zmírnit. K úlevě vám pomůžou oční kapky Vividrin ectoin. Ty nejen že přinášejí úlevu, ale ještě tak činí přirozenou cestou.
5cf8d63b0454cobrazek.png

Oční kapky Vividrin ectoin obsahují, jak už název napovídá, přírodní látku ectoin. Ta dokáže účinně chránit membrány buněk živých organismů před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Tato látka byla objevena v mikroorganismech, které dokáží přežít v nehostinných místech na Zemi, jako jsou vyprahlé pouště, horké gejzíry, místa věčného ledu nebo dna oceánů. Tato místa se vyznačují extrémně vysokými či extrémně nízkými teplotami, nebezpečným UV zářením nebo vysokou slaností. Vědci zjistili, že to, co umožňuje mikroorganismům přežívat a prospívat na místech jinak nepřátelských k životu, je právě ectoin se svou unikátní schopností vázat a zadržovat vodu. A proto se výborně hodní také při terapii alergie a suchého oka.

Oční kapky Vividrin ectoin nejen že skvěle fungují, ale navíc neobsahují žádné konzervační látky. Proto jsou ideální nejen pro dospělé, ale také pro děti i těhotné a kojící ženy. A co víc! Nemusíte je po pár týdnech používání vyhodit do koše. Doba použitelnosti po otevření je celých 6 měsíců!

Účinky očních kapek Vividrin testovali naše čtenářky a čtenářky. Ulevily jim od alergie?
5cf8e39a5b591obrazek.pngEliška V.

Aplikace je velmi jednoduchá. Po aplikaci je cítit značná úleva. Oči neštípou, nepálí a neslzí. Vřele doporučuji všem alergikům.

Jakub D.

Trpím na velmi suché a podrážděné oči, často také mívám ječné zrno. Po aplikaci kapek jsou oči více zvlhčené, nedřou a nejsou podrážděné, za mě zatím spokojenost.

Radka B.

Oční kapky Vividrin ectoin mohu jen doporučit. Mohu srovnávat, vyzkoušela jsem již více druhů očních kapek. Tyto kapky jsem neznala, i proto jsem se zúčastnila testování. Naposledy jsem si totiž koupila oční gel, který jsem nakonec musela darovat. Trpím na suché oko, jsem alergik. Kapky mají sympatické kapátko, bez problémů se s ním manipuluje. S kapkami jsem spokojená, plní svůj účel, oči neslzí, nečervenají.

Denisa M.

Kapky rychle působí a mají dlouhodobý účinek. V oku jsou příjemné, nijak nedráždí a oceňuji snadnou aplikaci.

Luděk K.

Vividrin ectoin používám pravidelně každý den a můžu potvrdit zlepšení očí. Už tolik nepálí a nejsou červené. Děkuji, že jsem mohl otestovat tyto kapky.

Eva G.

Podstatnou část dne trávím u počítače. Také při pobytu venku mi slzí oči. Zatím užívám oční kapky krátce, ale již po pár dnech přišla úleva. Oči nepálí a neslzí. S aplikátorem jsem neměla problém a vyhovuje mi napumpování jedné kapky. S tímto výrobkem jsem spokojena a mohu jen doporučit.

Daniela V.

Po Vividrin ectoin mě oči nepálí. Vyhovují mi a mohu doporučit všem!
5cf8d57a0e478obrazek.png

Přečtěte si také: 

Reklama