rscrsc.jpg

Oční kapky Artelac Nature nejsou určené jen pro alergiky. Používat je může každý, kdo má problémy se suchýma očima, koho oči pálí, slzí mu, má je zarudlé nebo ho trápí zamlžené vidění. Tyto problémy mohou být spojeny například s hormonálními změnami, vyšším věkem nebo léky.

Účinky očních kapek Artelac Nature testovali naše čtenářky. Ulevily jim od pocitu suchého oka?

             6065b36907881art.jpg art2.jpg

art.jpgMarie K.
Kapky jsem používala od té doby co mi přišly. Jelikož jsem alergik na prach, potřebovala jsem něco co mi pomůže od pálení a tření očí. Před tím jsem používala kapky volné prodejně na podráždění oči, ale nic mi nepomohlo. Artelac nature mi pomohlo ke zvlhčení očí a úlevu od zčervenání. Foto bohužel nemám, ale mohu všem ostatním jen doporučit. Děkuji za možnost testování, bez kapek v kabelce už z bytu neodcházím.

6061f31247483art.jpgAnička M.
Ráda bych se s Vámi podělila o recenzi na oční kapky Artelac. Celý den nosím brýle a delší dobu mě trápí suché oči, byla jsem velmi ráda, že jsem mohla testovat oční kapky Artelac Nature. Po aplikaci kapek jsem cítila okamžitou úlevu. Mají komfortnější kapátko, které mě naprosto vyhovuje. Byla jsem mile překvapena jaký mají dlouhodobý účinek a vydrží. Určitě tyto kapky doporučuji.

6061f331a5188art.jpgAneta R.
Mám hodně citlivé, zarudlé oči a často mě pálí. Protože se celý den dívám do počítače a jsem alergik, kapky do očí jsou pro mě nezbytností. A myslím, že nejsem sama. Je to pro mě naprosto ideální produkt, úleva byla okamžitá na rozdíl od jiných kapek. Tyto kapky velice chválím pro jejich snadné používání.

art.jpgJiřina D.
Štípání očí a jejich začervenání je na denním pořádku zvlášť v tomto období, protože jsem alergická na pyl a pracuji celý den na počítači. Během několika minut po nakapání, přišla úleva. Kapky Artelac Natue se snadno aplikují a mají dlouhodobý účinek, jsem spokojená.

6065b1fdab99fart.jpgTamara H.
Oční kapky Artelac Nature okamžitě uleví od unavených očí. Jsou příjemné a v očích nepálí. Řeklo by se, že je to samozřejmost, ale pozor.... Už jsem měla kapky přímo na předpis od lékařky a byla to naprostá hrůza. Myslela jsem, že mi vypálí oko. Kapky mi pomohly při pálení a začervenaní očí, konečně se mi podařilo tyto problémy vyřešit, po dlouhém hledaní a vyzkousení různých značek.

kapky.jpg

Tento produkt zakoupíte například ZDE.
Zdravotnický prostředek, pečlivě čtěte návod k použití.

Naše články:

Reklama