Naďa je v kuchyni jako doma. Ale protože se ke svému mistrovství musela vypracovat, rozhodla se ostatním ženám a dívkám tu cestu trochu ulehčit. „S výukou vaření je to jako se sexem,“ tvrdí...

Začínáme vařit
www.zacinamevarit.cz

Co nám Naďa o vaření napsala?

S výukou vaření je to u nás trochu jako se sexem. Obojí se nikde nevyučuje, a přece se jaksi předpokládá, že až vyrosteme, tak to ovládáme. A když nám to moc nejde, tak je nám trapné se na to zeptat a samy lovíme informace, kde se dá.

Většinu dívek nebaví učit se vařit, když jsou doma u rodičů (samozřejmě, čestné výjimky se najdou). Pak se osamostatní, najednou se to nějak semele, a ani neví jak, už bydlí se svým miláčkem a tak nějak se očekává, že v kuchyni vědí, co a jak.

Proto nabízím kurzy vaření, kde se postupně proberou základní postupy - vaření, dušení, pečení, litá, kynutá i třená těsta, saláty, přílohy. A k tomu spoustu tipů a triků. A rad, kde co koupit. Ušetří Vám to mnoho času i peněz oproti metodě pokus-omyl.

Pořád nás teď straší krizí, tak by se mohlo hodit naučit se dělat tak hrozně dobré a přitom levné věci jako třeba bramborové placky.

A co se týká partnera - nakonec dnes je rovnoprávnost, nebo ne? Klidně se může učit vařit s námi.

Dojíždím po Praze, Praze-západ, možno i Berounsko.

– Naďa

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE. 

Reklama