Nabídka partnerství s Ženou-in vás, provozovatele nekomerčních webů, oslovila – zaslané odkazy budeme průběžně formou novinek uveřejňovat. Tady je první z nich:

Ruční práce a různé kreativní tvoření nás baví už odmala, a tak cesta k vlastním webovým stránkám nebyla ani tak dlouhá.

 

Na jednom našem tvořivém posezení jsme se my, tři tvořivky (Jana Konečná, Jiřka Součková a Jana Pastorková) rozhodly, že si založíme svoje webové stránky, kde se budeme „chlubit“  fotografiemi našich výrobků, povídáním z akcí atd.

 

Po krátké poradě jsme pro naše stránky zvolily doménu www.tvorenicko.com

Od nápadu k realizaci už byl jen krůček, a tak se zanedlouho mohli první čtenáři kochat pohledem na naše stránky :-).

 

Čas utíká jako voda, a tak brzy oslavíme své druhé narozeniny.

A ještě několik informací o samotném pojetí stránek:

Portál o tvoření – www.tvorenicko.com ....aneb stránky o nejrůznějším tvoření (aranžování, batika, decoupage, drátování, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, adventní věnce, vyšívání a mnoho dalšího).

 

Na našich stránkách najdete především rozsáhlou Fotogalerii našich výrobků, která je přehledně rozdělená podle technik tvoření, dále se můžete kochat krásnými fotkami výrobků našich čtenářů ve Fotogalerii hostů.

 

Kdybyste měli chuť vyrobit si něco podobného, najdete u nás popisy různých Technik tvoření. Největším „lákadlem“ jsou asi Postupy krok za krokem na konkrétní výrobky (většinou formou fotoseriálu).

 

V Kronice se můžete začíst do povídání o našich tvořivých dílnách, navštívených kurzech tvoření a dalších akcí, kterých se účastníme. Povídání doplňují fotky ve Fotogalerii z akcí.

 

Pokud byste na našich stránkách něco nenašli či hledali více inspirace, klikněte na Odkazy. Zde najdete užitečné stránky námi prověřené, internetové i kamenné obchody, ve kterých rády nakupujeme.

 

Nejmladší sekcí je Literatura. Zde přinášíme tipy na knížky a časopisy o tvoření.

 

Snažíme se, aby naše stránky byly stále „živé“, a tak pro Vás každé pondělí připravujeme novinky – přehled toho nejzajímavějšího, co bylo přidáno na stránky za uplynulý týden (většinou nechybí nový postup krok za krokem, tip na tvořivou literaturu a další zajímavosti).

 

Jana

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE.

Reklama