Máme tu nové čtenářské stránky! Tentokrát jde o server, na kterém se můžete krásně prospat. Nevěříte? Naše internetová kamarádka Klára vám představuje svůj obchůdek s dekorativními polštáři...

The Pillow Shop
www.thepillowshop.cz 

Co nám Klára o svých internetových stránkách napsala?

Svůj nový e-shop jsem začala dávat „dokupy“ teprve letos začátkem podzimu, takže ještě není úplně komplet a třeba kolekce firem Gant Home nebo Esprit budu moci vložit do systému až během následujících týdnů. Nicméně základní myšlenka byla udělat web, kam by lidi chodili automaticky, kdyby potřebovali dekorativní polštář. Cílem je mít v e-shopu přes tisíc kusů hotových polštářů, a to především vyzkoušených a módních značek. Druhou variantou je tvorba polštářů na zakázku. Ať už jednobarevných třeba hedvábných, nebo z četných vzorníků renomovaných interiérových firem.

A až budu mít spoustu volného času, udělám i kolekci mých autorských polštářů, ale to bude opravdu ještě chvíli trvat.

Většina dekorativních polštářů se prodává jen jako potah, tak také nabízím možnost objednat si k vybraným kusům výplně, a to jak polyesterové, tak z kvalitního prachového peří.

Nicméně podívejte se sami – www.thepillowshop.cz

– S pozdravem, Klára

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE.

Reklama