Nabídka partnerství s Ženou-in vás, provozovatele webů, oslovila – zaslané odkazy formou novinek průběžně uveřejňujeme...

Další naše internetová kamarádka se jmenuje Jarmila. Najdete ji na odkaze:

     Svět dětské fantazie
  www.svetdetskefantazie.cz

Co nám Jarmila o sobě a stránkách napsala?

Jedná se o internetové knihkupectví pro děti a mládež. Do podnikání jsem se vrhla vloni na jaře úplně po hlavě. Naivně jsem si myslela, že stačí, že umím na netu vyhledávat informace. Nevěděla jsem nic o vyhledávačích, odkazech, o optimalizaci, lincích. Měla jsem pocit, že na mě všichni ti IT odborníci, se kterými jsem musela komunikovat při tvorbě e-shopu, mluví španělsky. Postupně jsem se začala všemi těmi informacemi prokousávat a dnes už alespoň většinou ví, na co se mě ptají :-)

A proč jsem se rozhodla založit obchod s knížkami? Knihy miluji odjakživa, někdy ve čtvrté třídě na základce jsem si řekla, že chci být knihovnicí. Povedlo se, vystudovala jsem Střední knihovnickou školu v Brně. S knížkami vlastně pracuji celý život. Po shlédnutí velkého počtu konkurentů jsem se rozhodla, že se budu orientovat jen na knihy pro děti a mládež. Do té doby takové specializované knihkupectví na internetu neexistovalo. Po spuštění e-shopu Svět dětské fantazie se najednou na internetu objevily další a další e-shopy se stejným zaměřením. Takže se musím snažit vymýšlet další a další způsoby jak být pořád lepší než ti ostatní. Letos na jaře mi dobrá víla připletla do cesty anděla paní Petříčkovou, se kterou společně oživujeme web o články ze světa literatury. Rozhovor s námi neodmítla např. Barbara Nesvadbová, Radůza, Jiří Žáček a mnoho dalšího. Pro lepší orientaci v knihách pravidelně zveřejňujeme recenze na nové knihy pro děti.
Co se týče mé osoby v září oslavím 35. narozeniny.  Jsem rozvedená, bydlíme společně s jedenáctiletou dcerou v malém horském městečku Jeseník. Kromě knih mě zajímá kultura, ráda cestuji, zajímám se o esoteriku. Vloni jsem se zamilovala do golfu :-)

– Doufám, že jsem Vás příliš nenudila :-) Přeji krásný den,
Jarmila Syptáková

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE.

Reklama