Nabídka partnerství se Ženou-in vás, provozovatele nekomerčních webů, oslovila – zaslané odkazy formou novinek průběžně uveřejňujeme...

Další naše internetová kamarádka má hned dvě stránky! Najdete na odkazech:

   Reklamní hrníčky
www.hrnicky.wz.cz

   Háčkování
www.vaneza.wz.cz/hackovani.htm

Co nám o svých stránkách napsala?

Chtěla bych Vám představit svůj koníček, kterým je sbírání reklamních hrníčků.

Hrníčky jsem začala sbírat asi tak před 12 lety, začalo to docela nenápadně, prodávala jsem v obchodě a od dodavatele jsem dostala hrnek, třeba za to, že jsem odebrala určité množství zboží. Za první roky to bylo ale jen pár hrníčků.

To se ovšem rychle změnilo po tom, co jsem objevila internet a udělala si stránky. Tak se spousta lidí dověděla, že sbírám hrníčky, a ke mně putovaly a dodnes putují balíčky a balíky hrníčků od lidiček, kteří jsou tak hodní a moji sbírku rozšiřují. Nyní mám ve sbírce přesně 1693 ks, ale počet se mění každým dnem.

Zveřejnění mé sbírky taky způsobilo, že jsem našla další sběratele hrníčků, ať reklamních, nebo i jiných hrníčků. A taky sběratele jiných oborů, se kterými vyměňuji. Oni mi pošlou hrníčky a já jim propisky, kalendáříky, ořezávátka a jiné. Takže nyní vlastně nesbírám jen hrníčky, ale téměř všechno a následně posílám dál, abych i já udělala někomu radost.

Možná by Vás také zajímalo, který hrníček byl v mé sbírce jako první, ale já opravdu nevím, který byl ten úplně první. Ale mezi prvními byl třeba hrníček Fidorka. Tenkrát byla soutěž, posílali se obaly od Fidorky a za určitý počet byl hrníček.

V té spoustě hrníčků se najdou ojedinělé kousky, třeba firem, které už zanikly, či si změnily název nebo logo. Ale v podstatě jsou to všechno novodobé výrobky, umísťovat reklamu na hrníčky začali asi na začátku minulého století, ale to bylo pár ojedinělých kousků. Což mi připomíná, že bych moc ráda ve své sbírce měla hrníček s nápisem Velimská zrnková káva.

Docela mě baví, když na cestách vidím kolem silnic billboardy nebo potkávám auta s reklamou a vím, že doma mám od této firmy hrníček. Ale stojí za zamyšlení ta spousta reklam, kterou na žádném hrníčku nemám. Co s tím??? No přece pokračujeme ve sbírání.

A co říct o stránkách na závěr. Chtěla bych poděkovat všem, kdo už přispěli do mé sbírky, i těm, kdo se k tomu teprve chystají. Pokud právě pijete kávu, podívejte se, z jakého hrníčku, a pokud ho v mé sbírce nenajdete, pouvažujte nad tím, zda by mu v mojí sbírce nebylo dobře.

Možná bych mohla touto cestou poděkovat i všem pošťákům, kteří mi všechny ty hrníčky dopravují domů.

Druhé stránky jsou o háčkování.

Háčkování je můj druhý (nebo první, jak se to vezme:-))) koníček.

Na mé stránce najdete háčkované vánoční ozdoby. Baví mě vymýšlet si a háčkovat tyto drobné ozdobičky. Nejprve jsem háčkovala jen vločky, ale pak jsem začala zvonečky, kouličky, andílky... a stále se snažím dělat něco nového.

A dále tu najdete háčkované spodní prádlo, čepičky, dekorační klobouky a jiné háčkované blbůstky.

Pokud se mi podaří vytvořit návod, ráda ho zveřejním. Takže i nějaký návod tu najdete.

Budu ráda, pokud na mojí stránce najdete pro sebe inspiraci.

– Zdena Vaňková 

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE.

Reklama