Internetové stránky naší kamarádky Magdalény se točí okolo mořských hub. Najdete na nich nejen internetový obchod, ale i spoustu užitečných rad a informací.

Mořské houby
www.morskehouby.cz

Co nám Magdaléna o Mořských houbách napsala?

Na stránkách www.morskehouby.cz najdete informace o mořských houbách jako takových a samozřejmě i internetový obchůdek, ve kterém je prodáváme.

A co vlastně mořská houba je?
Přírodní mořská houba je stavěna stejně jako korál z mořského vícebuněčného živočicha. Je to druhá nejnižší forma živočicha na světě hned po skupině Amoeba. Nachází se v teplých mořích po celém světě a více než 80 % již žije v oblasti Floridy a Mexického zálivu. Žije pod hladinou, v hloubce od 5 do 56 metrů, ale někdy i mnohem hlouběji. Živí se planktonem, ten si opatřuje filtrováním mořské vody.

Pro svoji úžasnou savost, měkkost se dokonale snáší s pokožkou. Pro tyto vlastnosti si přírodní mořské houby získávají stále větší oblibu. I v této oblasti totiž člověk zjišťuje, že návrat k přírodě přináší řadu výhod.

– Magdaléna

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE. 

 

Reklama