Internetové stránky naší kamarádky Lucie jsou pro všechny „začínající“ maminky. Najdete na nich internetový obchůdek s věcmi pro miminka z BIO bavlny a dalších ekologicky šetrných produktů.

Mimiplus
www.mimiplus.cz

Co nám Lucie o sobě a svých stránkách napsala?
 
Jsem maminka na mateřské dovolené a mému synovi je nyní 9 měsíců. Již v době, kdy jsem byla těhotná a pořizovala výbavičku, jsem si pohrávala s myšlenkou otevřít si vlastní elektronický obchod s věcmi pro děti a maminky, které na našem českém trhu zatím nejsou, ale v zahraničí je běžně zakoupíte. Protože můj pracovní obor je IT a na internetu jsem prakticky denně, měla jsem už vyhlédnuté krásné věci, které bych chtěla pro své miminko. Co teprve, když se mi je podařilo prostřednictvím známých dopravit do ČR. I přesto, že to byl běh na dlouhou trať a stálo mne to pár malinkých vrásek (jak z důvodu našich zákonů, tak kvůli neznalosti prostředí), podařilo se mi tento malý sen realizovat. Stala jsem se exkluzivním distributorem australské značky (minimink), výrobků z umělé kožešiny a BIO bavlny, a věřím, že další budou následovat.

Ráda bych podpořila všechny ostatní maminky, nebojte se, i když Vaše cíle vypadají nereálně nebo příliš složitě, s dávkou trpělivosti a pozitivního přístupu to zvládnete. Můj nový cíl nyní je – být co nejvíce se svým synem Radečkem, dělat něco, co mě baví, a zároveň vydělávat a už se nevracet do zaměstnání, které mne neuspokojovalo. Věřím, že i toto se mi splní.

– S pozdravem, Lucie

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE. 

Reklama