Naše další internetová kamarádka Šárka založila internetové stránky, které na vás dýchnou láskou a mateřskými city. Najdete je na odkaze:

Mimiangel
www.mimiangel.cz

Co nám Šárka o svém malém andílkovi napsala?

Mimiangel.cz vznikl na pomoc smutným maminkám, kterým zemřelo dítě.
Postupem času se vypracoval na přátelskou chaloupku pro všechny, kdo vědí o životě víc než jen samé štěstí a naivitu. Schází se zde stovky uživatelů denně, aby si zpestřili den a nezapomněli, že na světě nejsou sami.

Mimiangel je dítě všech. Tak trochu jiný web, s jinou atmosférou, než jste možná zvyklí. S velikou dávkou emocí, srdcem vloženým do každého písmene a rozevřenou náručí. Mnozí z vás stáli u jeho zrodu, pomáhali v těhotenství a asistovali u porodu. Od začátku spojuje lidi z celé země a dává nám poznat sílu spolupráce. Spolu dokážeme vše...

Proč jen jsme vybrali našemu společnému dítku tak zvláštní jméno?
Mimiangel se skládá ze slov mimi (miminko) a angel, což v angličtině znamená anděl (překlad je zde pro ty, co jsou na tom s angličtinou podobně jako já s PHP). Není to jméno vybrané poslepu ukazujícím prstem kamsi do stránek slovníku.

Nejdůležitějším mezníkem lidského života je příchod dítěte. Okamžik, kdy se z muže a ženy stávají rodiče, z manželů rodina. V tu chvíli si můžete být jisti jen jediným - dítě vám doslova obrátí život naruby, zaplní každý kousek vašeho srdce svým smíchem a každý kout v bytě rozházenými hračkami. Je to ten největší dar. Ať už je to malý uslintaný raubířek nebo adolescent se zeleným kohoutem vlasů na hlavě a kovovým kroužkem v obočí - zůstává navždy Vaším nejmilovanějším pokladem. A i když občas zaslechnete ve svém nitru to důvěrně známé nabádání k trestnému činu vraždy, nikdy se opravdové city k Vašim dětem nezmění. Jsou zrozené z Vaší lásky, Vaši malí andělé...

Život ale není vždy růžový a nevoní po šeříku. Jsou i jiné rodiny. Ty, kde schází dítě... Máma s tátou, kterým zůstala prázdná náruč, vzpomínky a slzy. Ti, kteří přežili své děti. Rodiny andělů...

Vám všem, rodičům andělů, ať už těch právě devastujících Vám obývák v neuvěřitelném zápalu a odzbrojujících Vás naprosto kouzelným úsměvem, nebo těch, kteří dostali svá křídla příliš brzy, Vám všem je věnován tento web. Věřím, že zde najdete radu a podporu, že společně dokážeme ten téměř nemožný úkol. Žít dál.

Protože každé dítě je anděl...

- Šárka

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE.

Reklama