Nabídka partnerství se Ženou-in vás, provozovatele nekomerčních webů, oslovila – zaslané odkazy formou novinek průběžně uveřejňujeme...

Naše nová internetová kamarádka se jmenuje Miguela. Její blog najdete na:

   Miguela
www.miguela.estranky.cz

Co nám Miguela o svých stránkách napsala?

Svůj web jsem původně založila pro všechny studenty a žáky, kterým dělá problém sehnat nějaké maturitní otázky, obsahy knih do čtenářského deníku nebo seminární práce atd. Věnuji se tam proto hlavně takovým otázkám, které opravdu lehce sehnat nelze anebo za ně někteří požadují peníze. Jedná se například o obor Výtvarné výchovy, kterým se zajímám odmala.

 

Návštěvníkům ale nechávám nakouknout i do mého života a do mého nitra, a to jak skrze fotky přátel a rodiny, tak skrze mé obrazy a básně, které mi vyšly v básnické sbírce Kopretiny ve tmě.

V další sekci se také zabývám budoucností lidstva. Zkoumám, jak ji viděl Nostradamus, Sibyla a další proroci. U některých sekcí je možnost připsat komentář, ze kterého se mohu dozvědět, jak se na tuto tématiku dívají ostatní...

 

 

- Michaela Suchoňová

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE.

Reklama