Naše další internetová kamarádka Lucie založila internetové stránky, které na vás okouzlí krásou bižuterie. Najdete je na odkaze:

Mandala
www.e-mandala.net

Co nám Lucie o Mandale napsala?

Když jsem před několika lety zakládala Mandalu, bylo to vlastně proto, že jsem chtěla nabídnout pouze přebytky materiálu ze své vlastní bižuterní tvorby. Avšak velký zájem o tento druh zboží mě překvapil, objevovaly se nové a nové zákaznice, a tak vlastně ony samy rozhodly, že z obchůdku se postupně stal klasický obchod se širokou nabídkou všeho možného materiálu na tvorbu šperků. Co všechno v obchůdku naleznete?

Velké množství skleněných korálků (mačkané, broušené, ploškované, rocail, millefiori, ručně tvořené vinuté perle), kovové součásti – jak základní, tak ozdobné, dřevěné a plastové korálky, korálky ze semínek exotických stromů, mušle a perleť, polodrahokamy a minerály, navlékací materiál, pomůcky… zkrátka všechno, co můžete na výrobu šperků potřebovat. Součástí stránek je také rubrika „Techniky“, kde se můžete leccos přiučit, a rubrika „Inspirace“, kde své krásné výrobky vystavují nejen mé zákaznice, ale naleznete zde i inspiraci ze zahraničí.

Snažím se, aby na Mandale byl co nejpestřejší výběr, nebojím se nakoupit i netradiční zboží – zákaznice originalitu ocení. Mou filosofií jsou kromě originality také barvy – ty prozařují a rozveselují život kolem nás, zahánějí smutnou šeď. Krásné šperky, kde se půvabné tvary snoubí s harmonickými barvami, nás zdobí a zkrášlují. A pokud si takový šperk vytvoříme samy, o to více nás těší.

Pokud je tedy tvorba šperků vaším koníčkem, určitě navštivte mé stránky, a pokud ne – navštivte je také; když vás bižuterní tvorba nechytne, minimálně se pokocháte pohledem na krásu, barvy a fantazii začarované do malých kousků zvaných korálky, které jsou příslibem malých uměleckých děl – šperků.

Buďte vítáni na Mandale!

– Lucie

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE.

Reklama