Tentokrát nás neoslovila internetová kamarádka, ale internetový kamarád. Jmenuje se Jirka a založil internetový obchůdek s kreativními výrobky z domácích dílen a atelierů. Najdete ho na odkaze:

Maličkosti
www.malickosti.net

Co nám Jirka o svém obchodě napsal?

Milí čtenáři,

na poli českého internetu vyrostly stránky, které jsou určeny právě vám. Jedná se o obchůdek s názvem „Maličkosti“, ve kterém jsou nabízeny originální rukodělné výrobky těch, kterým je tvorba koníčkem či přímo obživou. Ať už se jedná o tvorbu textilní, bižuterní, výtvarnou či jakoukoli jinou, pro každého tu máme místo. Chceme shromáždit širokou paletu originálních výrobků pod jednou střechou, protože čím rozmanitější nabídka bude, tím více zákazníků přiláká a tím větší jsou šance na prodej.

Při tvorbě stránek jsme vycházeli ze zkušeností zahraničních, podobně fungujících webů. Jsou velmi oblíbené a říkali jsme si, že ani na českém internetu by něco podobného nemělo chybět. A také už nechybí – podívejte se na www.malickosti.net a posuďte sami. Prodávat či nakupovat zde může každý – jedná se vlastně o jakési internetové tržiště, kde můžete jak rozbalit stánek a vystavovat, tak se také procházet a prohlížet si vystavované zboží, a když se vám nějaké líbí, hned si ho koupit. Už při otevření obchůdku bylo k dispozici přes 1000 výrobků a jejich množství se neustále zvyšuje. Vystavování výrobků je zcela zdarma, autorům pomůžeme s úpravou fotografií a velkou péči věnujeme také propagaci obchůdku. Chceme, aby se u nás autorům dobře prodávalo a zákazníkům dobře nakupovalo.

Tak už víte, zda budete na Maličkostech prodávat či nakupovat? Nebo obojí? V každém případě se na vás budeme těšit.

– Jiří Kysela, zakladatel webu (info@malickosti.net)

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE.

Reklama