Nabídka partnerství se Ženou-in vás, provozovatele webů, stále oslovuje – přinášíme vám tip na další krásné stránky čtenářky Ženy-in.

Lenka se na nás obrátila s tím, že má Ženu-in moc ráda a že ráda soutěží. Protože ráda dělá ostatním radost, nabídla nám pro vás ostatní, kdo máte malé děti, moc hezké dárky do soutěže. Navíc nám napsala o svých stránkách a o sobě.

Její stránky se jmenují  www.zlatyobchod.cz a nám se moc líbily, tak vám je chceme představit.

Co nám o stránkách napsala Lenka?

Zlatý obchod jsem založila letos v dubnu z několika důvodů. Jsem čtvrtý rok na mateřské – úmyslně nepíšu dovolené, a ačkoliv máme úžasné děti, tak synův zdravotní stav (středně těžký atopický ekzém) mě nasměroval k mnoha změnám v našem životě. Změnili jsme stravování, údržbu domácnosti – eko produkty, a hlavně naše myšlení. Vzhledem k mé původní profesi jsem si našla formu relaxace v ketlování, což je výroba bižuterie, a moc mě to baví. Stránky a bižuterie jsou mým koníčkem.

Zlatyobchod.cz  je takovým malým on-line obchůdkem, kde maminky jako já najdou například drobné zlaté náušničky, bižuterii pro děti, látkové plínky, potravinové biodoplňky, mýdlové ořechy – speciální prací přípravek pro „zdravé" praní a úklid vhodné pro praní látkových plen, pro osoby s kožními problémy a všechny, kterým záleží na svém zdraví i zdraví naší přírody....

Pro maminky, které stejně jako mne trápí, že dítě má problém s atopickým exémem, jsem na stránky dala nabídku speciálních pyžámek s rukavičkami, aby se dítě nemohlo v noci škrábat, tričko se zašitými rukávky. Pokud je vaše dítě stejně nemocné jako mé, víte jaký je s tím v noci problém.

Na začátku to byl jen „Projekt srdce'' (fa Missiva) a dále s očekáváním dcery jsem na stránky přidala možnost objednat si látkové plínky, potravinové doplňky...

Ráda dělám druhým radost – hlavně dětem, a snažím se skloubit příjemné s užitečným. :-)

– Lenka

Rozhodli jsme se malinko poupravit pravidla Partnerství se Ženou-in. Od nynějška tedy můžete prezentovat nejen čistě nekomerční weby, ale i malé internetové obchůdky, které máte pro radost, ne pro obživu ;-) Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE. 
Reklama