Internetové stránky naší kamarádky Lenky mají vtipný název Eponožky a milý internetový obchůdek na nich nabízí ponožky pro celou rodinu.

Eponožky
www.eponozky.cz 

Co nám Lenka o svých internetových ponožkách napsala?

Mám malý obchůdek s ponožkovým a punčochovým zbožím - ten nápad se mi rýsoval v hlavě už delší dobu - vlastně to všechno začalo tím, když jsem pro své miminko sháněla ponožky a hlavně punčocháčky. Zjistila jsem, že ačkoliv pocházím z města Třebíče, které má dlouholetou tradici ve výrobě ponožek a punčochového zboží, není to v obchodech s nabídkou zrovna valné. No a nápad byl na světě. Oslovila jsem místní firmy a poprosila kamaráda, aby vytvořil internetové stránky. Je to teprve začátek, ale věřím, že časem všechno vylepším, vyfotíme nové zboží a, jak se říká, všechno „vychytáme".

Jsem maminka na mateřské dovolené a hodně volného času věnuji „ponožkám a punčocháčům", ale odměnou jsou mi maily od spokojených maminek, babiček, ale i pánů, protože prodávám nejen dětské, ale také dámské a pánské ponožky. Převážná většina je jich od českých výrobců a dá se říci, že hlavně od třebíčských výrobců, ale také z Anglie – jedná se hlavně o moderní vzorované dámské ponožky a dětské ponožky s obrázkovými motivy. Punčocháče prodávám od třebíčské firmy Trepon, která má opravdu dlouholetou tradici a troufám si říci, že i největší oblibu mezi maminkami, co se týče dětských punčocháčků.

– s pozdravem Lenka

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE.

Reklama