Naše nová internetová kamarádka se jmenuje Jana a vlastní internetový BIOobchod. Co všechno si v něm můžete pořídit, to zjistíte, když se podíváte na následující stránky:

EKOSTART
www.ekostart.cz

Co nám Jana o stránkách napsala?
 
Něco málo o nás. Fungujeme rok a jsme zaměřeni na produkty hlavně pro maminky a děti a dále pak pro lidi, kteří mají chuť zkoušet méně konvenční produkty. Stěžejním kamenem jsou šátky na nošení dětí, ke kterým jsme schopni nabídnout i instruktáž a případný servis „Pomoc na telefonu či mailu". Dále jsme schopni maminkám ukázat látkové plenky v praxi, předat zkušenosti a samozřejmě i doporučit, jak které fungují. Nabízíme např. na praní ekologické produkty, mezi nimi i Mýdlové ořechy z Nepálu. Dále máme v nabídce  několik výrobců přírodní kosmetiky a nebo něco na relax – houpací sítě vyráběné v severovýchodní Brazílii.

A co nás vedlo k otevření tohoto obchůdku? Jednoznačně možnost a šance ukázat lidem, že existují i jiné varianty, jiné možnosti a dále pak, předání zkušeností s „šátkováním". Mnoho rodičů šátek odloží, protože prvotní vyzkoušení je těžké. Přitom stačí málo a mohou své děťátko nosit krásně u sebe... A to samé plenky. Dnes spoustu maminek ani nenapadne, že se stále používají látkové plenky a práce s nimi už zdaleka není taková, jaká byla za našich maminek. Přitom miminka nejsou od narození zabaleni v chemii, ale v přírodních produktech a v mnoha případech v produktech v BIOkvalitě.

– Příjemný den, Jana

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE.

Reklama