Naše nová internetová kamarádka Lenka založila s manželem web s podivuhodným názvem Divotvorná zahrada. Otevřte branku, vejděte a podívejte se, co zde roste…

Divotvorná zahrada
www.eshop-rychle.cz/divotvornazahrada

Co nám Lenka o obchůdku napsala?
Cílem webu je poradenství k alternativní léčbě a prodej přírodních produktů, jejichž užívání vede k duševnímu a fyzickému zdraví – byliny, čaje, masti, tinktury, léčivé minerály, amulety a mnoho dalšího, viz naše nabídka na webu. Dále podporujeme malé výrobce a umělce, kteří mají možnost přes naše stránky nabídnout své výrobky širšímu okruhu lidí.

V letošním roce plánujeme stálé zdokonalování stránek a rozšiřování nabídky produktů, například mnou osobně vyrobené amulety „na míru“ dle klienta a jeho zdravotního stavu... a další… Nápadů je zkrátka mnoho, ale času méně.

Dále naši nabídku rozšíříme o astrologickou poradnu a kromě energetické léčby, kterou provádím já (pomocí práce s energiemi jednotlivých čaker a jejich odblokování, doplněnou aromaterapií a užíváním bylin) bude k dispozici i naprosto ojedinělá léčba: viscerální osteopatie.

Věnujeme svým zákazníkům, kromě spolehlivého odbavení objednávek, také komplexní poradenství z hlediska vhodnosti výběru produktů vzhledem k tomu, co momentálně potřebují řešit nejen po zdravotní, ale i duševní stránce. A tím se, myslím, lišíme od pouhých distributorů zboží – naši klienti to vnímají pozitivně a cení si osobního přístupu, proto se také vracejí, nebo nás doporučují dále.

– S pozdravem Lenka

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE. 

Reklama