Náš nový internetový kamarád se jmenuje Milan a napsal nám o své astrologické poradně Astrosféra. Milanovy astrologické rady můžete slyšet pravidelně také na rádiu Čas…

Astrosféra
www.astrosfera.cz

Co nám Milan o svých stránkách napsal?
O astrologii se právem říká, že je to královská esoterická disciplína. Mnoho lidí pak má utkvělou představu, že je to něco, co se dá jen stěží naučit a dělat ji mohou jen vyvolení.

Není to už tak docela pravda. Zakousnout se do „jablka poznání“ a naučit se astrologii může skoro každý! Stejně jako malovat pro vlastní potřebu může každý, ale jen někdo se tím může živit, stejně tak se lze pro vlastní potřebu naučit i astrologii. Kdysi to bylo problematické, ale dnes, v době počítačů a internetu, je tomu docela jinak.

To, co bylo na celé astrologii v minulosti nejtěžší - přesně spočítat postavení nebeských těles, dnes hravě zvládají počítačové programy, z nichž některé jsou dokonce zadarmo, a stačí se tak pouze naučit principy výkladu a pustit se do práce. Výtečné pak je, že ty principy nejsou nikterak složité a dokáže se je naučit takřka každý, kdo umí alespoň trochu ovládat výpočetní techniku a má zájem o tuto oblast vědění.

 Mějte se náramně! Milan

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE. 

Reklama