Na internetu máme novou kamarádku, jmenuje se Ada B. a má zajímavé stránky plné vůní. A tak trochu i o kosmetice...

Arôme
www.arome.cz

Ada B. nám o svých stránkách napsala...

Mé stránky jsou věnované - s malou odbočkou ke kosmetice - výhradně parfémům. Jsou to zatím největší a nejobsáhlejší stránky o parfémech u nás - to není vychloubání, ale holý fakt. V době před dvěma roky, kdy jsem nesměle začínala, byly i jediné, později se objevilo několik málo podobných, které se však specializují většinou jen na recenze. Arôme nabízí čtenářkám nejen recenze (všech druhů parfémů - těmi nejlevnějšími z drogerie počínaje a drahými exkluzivními kousky konče), ale také diskuzní fórum, databázi parfémů a spoustu s tím sdružených drobností, které se snad ani nedají vyjmenovat.

Každá čtenářka má k dispozici virtuální „poličku", kam si může narovnat své parfémy, miniaturky i vzorečky a mít v nich přehled; seznam přání, kam si může zaznamenat vytoužené vůně, a virtuální sešitek, kam si může psát, jaké parfémy vyzkoušela nebo by chtěla vyzkoušet. Zároveň si může prohlížet poličky a seznamy ostatních uživatelek a vyměňovat si s nimi zkušenosti, nebo snadno najít, kdo nabízí parfém nebo vzorek k výměně či na prodej. Na diskuzním fóru běží kromě povídání o všem možném i burza.
 
Pod recenze na parfémy lze přidávat komentáře, takže někdy se strhne dlouhá diskuze mezi táborem milovnic a odpůrkyň :) A když chce někdo napsat vlastní recenzi, má také možnost.

Databáze parfémů začínala s několika desítkami nejznámějších značek, ale rozrostla se na giganta, který obsahuje tisíce parfémů několika stovek značek, obvykle i se složením a obrázkem, takže není problém prohlédnout si třeba kompletní produkci značky Dior a rovnou se podívat, jestli na jednotlivé vůně existuje recenze, jak jsou oblíbené, kolik uživatelek je vlastní a co si o nich myslí.

Na Arôme je denně čilý ruch, takže určitě zvu všechny milovnice parfémů, aby se přišly podívat - najdou u nás parfémový ráj a k tomu chápavou společnost stejně „postižených" :)

Kosmetika má svou vlastní podstránku (http://kosmetika.konicky.net), je zde také velká databáze přípravků s možností podrobného vyhledávání třeba podle typu pleti nebo vlasů a přidávání zkušeností uživatelek, ale tak rušno jako na Arôme tu zatím není. Většinu svého času věnuji parfémům a kosmetika si zatím tiše žije v ústraní pro sebe.

– Ada B.

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE.

Reklama