Tématem setkání bylo sladké a slané pečení. K vaření neodmyslitelně patří i následný úklid – znáte to, stane se, že vám při krájení něco spadne na podlahu, rozsype se mouka, či se cokoliv vylije. Proto jsme byli rádi, že jsme mohli otestovat mop a kýbl Vileda Ultramax.

Kulinářské shledání měla pod taktovkou naše kuchařka a blogerka Bohyně kuchyně Elly. Připravila pro nás skvělé slané i sladké recepty. Největší úspěch sklidily Brownies cupcakes s malinami, kdy si čtenáři a čtenářky pochvalovali především vláčnost a křupavou kůrku na povrchu. Maliny tuhle sladkou delikatesu ještě více zjemnily a ozvláštnily. Ani Lžičková bublanina s ovocem, Hrníčková bábovka a Quiche se sýrem a rajčaty nezůstávali pozadu! Dobroty se ihned snědly a všichni naši hosté si pochutnali.

Při přípravách těchto chutných pokrmů však nezůstala podlaha čistá a tak jsme byli rádi, že naším partnerem byla značka Vileda. Měli jsme možnost vyzkoušet mop a kýbl Vileda Ultramax.2.jpg

Mop Vileda Ultramax zdokonalený ždímací koš, díky kterému je vsunutí mopu do ždímače ještě jednodušší. Ocení jej především vaše ruce, které zůstanou po celou dobu úklidu suché a čisté. Koš je navíc inovován o novou technologii ždímání power press. Pokrokový unikátní systém lamel snižuje námahu až o 30 % a umožňuje vyždímat mop maximálně efektivně. Ultramax je vhodný na všechny typy tvrdých povrchů, použít ho můžete například i na citlivé parkety, včetně dřevěných podlah. 
5aafcc63c12a9obrazek.png

Hlavice mopu je tvořena ze dvou druhů vláken. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, abrazivní část zase účinně odstraňuje zaschlé a odolné nečistoty. Textilní hlavice díky tomu lehce absorbuje vodu a zanechává po sobě suchý a ošetřený povrch. Lze ji jednoduše vyprat v pračce a opakovaně použít. Velkou výhodou tohoto mopu je přizpůsobitelná délka teleskopické tyče pro ideální držení. Bez ohýbání, trápení s nasáklým hadrem, bolestí zad a zmáčených rukou, se použitím inovovaného mopu Vileda Ultramax dočkáte okamžitého výsledku, z kterého budete mít navíc i radost.

Ultramax mop zakoupíte v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů za cenu od 499 Kč a Ultramax kýbl se ždímacím košem zakoupíte od 249 Kč.

A jak uklízecí set Vileda Ultramax hodnotí naši čtenáři a čtenářky?

Jan H.
Mop je velice dobrý, voda nikde nepřetéká a ždímání je řešeno hygienicky. Je také velice savý a nezanechává vlákna.

Tatiana K.
Mop od Viledy mám doma, akorát starší model. Jsem s mopem velmi spokojená. Líbí se mi ždímací možnost, jelikož mám doma parkety, a tak je pro mě důležité, aby byl mop dostatečně vyždímán.

Adam P.
Mop má nastavitelnou délku a velmi snadno se ždíme. Sklápět lze šlápnutím, tudíž si nemusím máchat ruce, v čemž vidím velké plus.

Nikola D.
S mopem jsem velmi spokojená, je to výborný pomocník a snadno se manipuluje. Celý povrch podlahy vytře velmi důkladně.

Lukáš P.
S mopem se skvěle vytírá. Vytírání s ním se stává zábavou. Zápory by se hledaly těžko.

Jakub R.
Mop je velmi dobrý, má jednoduché ždímání. Dokážu si ho představit pro denní použití. Poměr ceny k výkonu je velmi slušný.

Kristýna P.
Mop mám doma a jsem s ním spokojená. Měla jsem i předešlý typ a platilo totéž. Tuto značku preferuji.

Pro naše hosty jsme o Ultramax Vileda mop se ždímacím košem připravili tombolu. Tři čtenáři a jedna čtenářka si s úsměvem na tváři mop odnesli.
1.jpg

Více informací naleznete na těchto stránkách – KLIKNĚTE ZDE.

Čtěte také:

Reklama