Přinášíme další recenzi knihy, dle vlastního výběru našich čtenářek. Jak hodnotí knihu Chybíš mi od Kate Eberlenové?

kniha

Eliana

Chybíš mi

Krásné prázdninové čtení, kdy sledujeme příběhy dvou lidí a jejich blízkých. Velmi poutavě psáno a rozhodně to jsou příběhy životní, kdy ne vše je růžové, a ne vše se splní jak mávnutím proutku. Je to prostě opravdové. Život, smrt, lásky i zklamání, úspěchy i prohry. Silné naprosto rozdílné příběhy dvou lidí, které sledujeme 16 let, kdy se osudy Tess a Guse letmo potkávají.

Vlahy

Chybíš mi

Velmi čtivý, poutavý a romantický příběh s příznačným názvem „Chybíš mi.“ Podle britské novinářky a spisovatelky Sophie Kinselly byla tato knihou tou, kterou nedokázala odložit. A není se čemu divit, autorka publikace Kate Eberlenová mě od první kapitoly tak vtáhla do děje tak, že jsem doslova hltala další řádky s velkým očekáváním a těšila se na zajímavé zvraty a nové nástrahy, které hlavním hrdinům přinese život do cesty.

 

Chybíš mi - Kate Eberlenová

Tess a Gus jsou si souzeni. Jen se zatím neměli šanci poznat… „Dnešek je první den zbytku tvého života“ stojí na malovaném talíři v jejich kuchyni a Tess tohle motto nedokáže pustit z hlavy, přestože je právě ve Florencii a měla by si užívat poslední bezstarostné prázdniny před nástupem na vysokou v Londýně. I Gus je tou dobou s rodiči ve Florencii, sedm měsíců po nečekané události, která dramatickým způsobem zasáhla do jejich životů. A snaží se zjistit, kým je ve skutečnosti. V onen osudný den se jejich cesty zkříží, načež se oba vrátí do svých anglických domovů, aby se mohli vydat vstříc budoucnosti, která se citelně liší od té, již si pro sebe vysnili. Během následujících šestnácti let jim život a láska kladou do cesty rozličné nástrahy a výzvy. A nezdá se, že by se jim osud chystal nabídnout příležitost opravdu se poznat – alespoň dokud se oba shodou okolností neocitnou zpátky ve Florencii...

Více informací na www.kniha.cz

Čtěte také:

Reklama