Přinášíme další recenzi knihy, dle vlastního výběru našich čtenářek. Jak hodnotí knihu Barevná terapie, kreativní zápisník?

kniha

Milca97

Barevná terapie, kreativní zápisník

Tento zápisník byl pro mne příjemným překvapením. Nemám již od dětství ráda omalovánky, dávám přednost svojí spontánní tvorbě. Zde je minimum omezení a volné listy přímo vybízejí k zápisu příhod, kreslení uměleckých díl, nápadů a radostného pozorování. Zároveň jsou zde i omalovánky, kde můžete naprosto vypustit hlavu a soustředit se pouze na strefení se do linek předlohy. Určitě vhodný dárek pro všechny věkové kategorie – myslím od školáčků až po stařečky, kde jejich radost z tvoření bude vaší nejlepší odměnou.

 

Knihovna

Barevná terapie: kreativní zápisník

Tato knížečka mi udělala velkou radost. Je to opravdu kreativní zápisník s relaxačními omalovánkami. Je totiž rozdělen na barevné sekce: červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá, fialová a růžová. Je doplněna citáty k zamyšlení. Má prostor na zápis vašich zážitků, na vybarvování a vlastní malování.

Navíc je zápisník opatřen gumičkou coby záložka. Zápisník je lehoučký, formátu A5 o 128 stranách, tudíž se hodí i na cesty. Vřele doporučuji pořídit sobě či někomu dalšímu pro radost.

 

Barevná terapie, kreativní zápisník

Tento překrásně ilustrovaný zápisník je dokonalým dárkem pro každého, kdo si chce prostřednictvím malování a kreslení zbystřit mysl a zbavit se stresu, nebo se jednoduše potěšit kreativní činností a pokochat se krásou při každém zalistování. Jednotlivé stránky jsou svým provedením příjemně vyvážené a tematicky navazují na úspěšné omalovánky Barevná terapie. Obsahují nejen obrázky vybízející k vymalování, ale poskytují i dostatek prostoru k dokreslení rozmanitých vzorů a kresbě zátiší nebo místa na zaznamenání myšlenek, oblíbených básní, citátů, nebo úkolů a časů schůzek. Výroky význačných osobností ze světa umělců, básníků a spisovatelů už jsou v tomto inspirativním zápisníku jen třešničkou na dortu!

Více informaci na www.kniha.cz

Čtěte také:

Reklama