Akce proběhla v pražském hypermarketu Globus - Zličín, zaměřili jsme se na testování nákupů se službou Scan&Go. Potom jsme ještě nemohli odolat  ochutnávce, kterou pro nás připravilo pekařství a řeznictví Globus. Jejich výrobky jsou tak dobré! O tom vás ale budeme informovat v následujících článku.

 
Jak naše čtenářky hodnotí službu Scan&Go?
Všechny naše čtenářky a pozvané spřátelené blogerky testovaly službu Scan&Go jednoduše tak, že si díky věrnostní kartě Globus Bonus vyzvedly před nákupem skener Scan&Go a šly s ním nakupovat. Vyzkoušely si snímání kódů z výrobků, odebrání nebo výměnu kódů výrobků již načtených ve skeneru,  i skenování zboží bez čárových kódů, jako je pečivo i nákup vážené zeleniny, a nevynechaly ani nákup masa a uzenin z pultového prodeje. Prošly si celý proces nákupu až do závěrečného vrácení skeneru a zaplacení u Scan&Go pokladny. Mile nás potěšily reakce, kdy některé čtenářky přiznaly, že se dříve obávaly nákupů se Scan&Go kvůli používání skeneru, a díky naší akci zjistily, jak je to jednoduché a kolik ušetří času.

 
Jak hodnocení dopadlo? Přečtěte si recenze čtenářek a blogerek:


 
Žaneta
Jsem velmi spokojená. Nikdy jsem se službou Scan&Go nepřišla do styku, ale teď už vím, že jinak nakupovat nechci. Je to velmi praktické a ušetří to hromadu času. STOP nekonečnému stání ve frontách. Konečně budu odcházet z nákupu spokojená.
 
Martina
So Scan&Go sa nakupuje pohodlne, rýchlo a hlavne bez čakania na pokladnu. Obsluha skeneru je praktická a intuitivná. I keď som sa nákupu so skenerom bála, nakoniec to bolo bez problémov a nakupujem s ním rada. Ukladať nákup rovno do tašky je pohodlné a šetrí hlavně moj čas.
 
Dominika
Nakupuji se Scan&Go už skoro od začátku zavedení. Jsem velice spokojená. Vidím, kolik bude celkový nákup stát, a nemusím mít každou věc několikrát v ruce. Určitě každému doporučuji. V Globusu Zličín nakupuji poprvé a neměla jsem žádný problém.
 
Klára T.
Nakupování se Scan&Go bylo skvělé! Ovládání je velmi jednoduché. Oceňuji, že se rovnou sčítají všechny položky.
 
Klára W.
Nákup se službou Scan&Go mě velmi příjemně překvapil. Bála jsem se, že službě nebudu rozumět, ale vše je „intuitivní“, zboží se snadno načítá, nic není problém. Největším bonusem je pak rychlé odbavení u pokladen a hlavně možnost nechat zboží v tašce v košíku – nemuset ho brát neustále do ruky a tahat těžké věci.
 
Nora
Hodnotím jako rychlou senzační službu. Scan&Go mi usnadnilo čekání u pokladen a bylo velice příjemné s ním nakupovat. Jsem nadšená.
 
Míša
Zábavné, jednoduché a intuitivní. Velmi se mi líbí úspora času, kde odpadá stání u pokladen a neustálé vyndávání a nandávání nákupu. Naprostá spokojenost – doporučuji vyzkoušet všem, zvládne to i dítě školou povinné.
 
Jana
Služba mi přijde naprosto skvělá a jednoduchá. Oceňuji hlavně to, že si mohu nákup skládat rovnou do tašky. Také se mi líbí, že se v průběhu nákupu rozhodnu, že si zboží nevezmu či vidím zboží v akci, a mohu položku jednoduše vymazat ze scaneru.
Seznam na scaneru je přehledný, vidí na něj i starší lidé. Zároveň vítám, že vidím, kolik jsem již „utratila“. Určitě tuto službu budu využívat, pokud budu v Globusu, v mém městě bohužel není. Jinak ráda jezdím na Černý Most.
 
Radka
Jsem naprosto nadšená, věděla jsem, že něco takového je, ale sama jsem se nikdy neodvážila to vyzkoušet. Velmi se mi nákup se službou Scan&Go líbil. Je to zcela jednoduché, rychlé a vše mám pod kontrolou. Vím, kolik jsem utratila, a to je velký bonus.
 
Květoslava
Dnes jsem si poprvé vyzkoušela Scan&Go a jsem nadšená. Mám přehled, jakou má nákup momentálně hodnotu v Kč, a je to velmi pohodlné. Při placení nemusím nákup vykládat na pás, pouze naskenuji a jdu. Úžasné, jsem spokojená a Scan&Go budu používat při každém nákupu.
 
Hanka S.
Dnes jsem navštívila hypermarket Globus na Zličíně pro vyzkoušení nákupu prostřednictvím Scan&Go. Tuto službu jsem si již vyzkoušela v CČM. Při každém nákupu Globus ji využívám. Největší radost z nákupu pak mají obě mé děti. Výhodou je vidět, co vše jsem nakoupila a v jaké výši se pohybuji. Tuto službu budu i nadále využívat.
 
Hana J.
Jsem službou nadšená. Velké urychlení nákupu a k tomu je to zábavné. Velice lehce se program pamatuje a má lehké ovládání. Škoda jen, že hypermarkety jsou v Praze jen tři, a to na okrajových čtvrtích. Jednou za čas si udělám do Globusu výlet.
 
Zora
Je to vynikající – úspora času při nakupování. Se službou jsem velmi spokojená a i přesto, že Globus je od mého bydliště poněkud dále. Rozhodla jsem se, že budu tuto službu nadále využívat, vyplatí se to. Ovládání scaneru je jednoduché a výhodou je celková částka nákupu.
 
Aneta
S touto službou jsem se setkala poprvé. Velmi usnadní nákup a výborné je, že mám přehled o ceně okamžitě. Pokud je někdo omezen finančně, určitě tuto službu ocení nejvíce. Závěrem nákupu byla kontrola, celkový dojem výborný. Personál prodejny ochotný a usměvavý – chválím.
 
Eva
Dokonalé. Šetří čas a hlavně síly při překládání nákupu. Již službu využívám a budu i nadále. Dnes jsem si vše vyzkoušela samostatně, tak už to ovládám. Je to nejen praktické, ale i zábavné. Už se těším, až to naučím maminku (79 let). Výhodné je i sledování utracené sumy.

Jak nakupovat se Scan&Go?
V kterémkoli z 15 hypermarketů Globus si na začátku nákupu, kromě nákupního vozíku, vyzvednete ruční skener[r1]  u stěny Scan&Go a pak už jen stačí snímat skenerem kódy a zboží vkládat přímo do nákupní tašky. Na závěr nákup zaplatíte u pokladen Scan&Go. Velkou výhodou tohoto nakupování je to, že již nemusíte vykládat zboží na pokladní pás a ani čekat u pokladny. K nakupování se Scan&Go potřebujete věrnostní kartu Globus Bonus, pomocí které si ruční skener vyzvednete. Tu získáte během chvilky v Informačním centru hypermarketu Globus, a nebo na www.globusbonus.cz. Podrobnosti najdete na www.scanandgo.cz.

Právě probíhá příprava videa, kdy jsme službu Scan&Go vyzkoušely i my, redaktorky www.zena-in.cz. Můžete se na něj těšit, spolu a s naší osobní zkušeností v dalším článku.

Reklama