Která žena se nikdy nepotýkala s vaginálními problémy! Jenže najít něco, co na nepříjemné pálení a svědění skutečně funguje, není vždy snadné. Na tom se shodly i naše čtenářky. A tak 27 z nich vyzkoušelo v rámci redakčního testování přípravek Multi-Gyn ActiGel, který má od potíží v intimních partiích ulevovat. Jaký je jejich verdikt?

multiVe většině případů zastihly čtenářky, které Multi-Gyn ActiGel testovaly, potíže v intimních partiích na dovolené. Často se výtok, svědění a pálení objevilo také po návštěvě koupaliště, ať už bazénu či rybníku. Některé ženy pak postihly tyto potíže po pohlavním styku. Našly se ale i takové, které mají opakující se intimními potíže po porodu.

Všechny se pak shodly na tom, že nejvíce obtěžující je pro ně v takovém případě neustálé svědění a pálení v intimních partiích, často i výtok a zápach.

Jak problémy řešily doposud?

Většina respondentek se vždy snaží tento problém vyřešit nejprve volně dostupnými prostředky z lékárny. Až když nepomohou, vydají se k lékaři. Často se také uchýlí k častější intimní hygieně. Ženy pak i více myslí na prevenci, jako jsou například bavlněné kalhotky, laktobacily a speciální mycí gely, jiné užívají brusinky. Najdou se ale i takové, které čekají, až problém sám od sebe odezní.

Ženy, které se rozhodnou s problémem bojovat, se ve většině případů shodují na tom, že běžně trvá léčba jejich potíží i několik týdnů, jen některým zabírá v řádu několika dnů. Jsou zvyklé používat k ní nejrůznější vaginální čípky, gely a mastičky, ať už na doporučení lékaře či lékárníka. Některé se pokoušejí řešit potíže pomocí bylinek nebo aplikace jogurtu do pochvy.

Proč se rozhodly vyzkoušet Multi-Gyn ActiGel?

Čtenářky k otestování přípravku Multi-Gyn ActiGel zlákaly nejčastěji velmi pozitivní recenze ostatních uživatelek. Proto je zajímalo, zda skutečně funguje. Často také už dlouho hledaly něco, co skutečně zabere, a zároveň bude působit preventivně. Některé čtenářky přesvědčilo i jeho přírodní složení. Zkrátka nechtěly jen nečinně čekat, zda potíže odezní samy.

multi gynJaká byla jejich zkušenost?

Pro všechny zúčastněné čtenářky Žena-in představovalo testování první příležitost, kdy Multi-Gyn ActiGel vyzkoušely. Nejvíce z nich jej testovalo ve chvíli, kdy je trápily potíže v podobě nepříjemného pálení, svědění a výtoku. U některých to vedlo až k nechuti k sexu nebo bolesti při něm.

Většina testujících žen použila Multi-Gyn ActiGel podle doporučení, tedy dvakrát denně po dobu pěti dní. Další si přizpůsobily aplikaci podle svých potřeb. Převážná část testujících (63 %) pak nanášela gel pouze zevně, na vulvu. I vnitřně pak aplikovalo přípravek 37 % respondentek.

A jak rychle Multi-Gyn ActiGel zafungoval? „Přípravek mi poskytuje okamžitou úlevu od svědění a pálení. Dnes, to je třetí den, již pociťuji celkové výrazné zlepšení mých obtíží,“ odpovídala jedna z testujících a další jí dávala za pravdu: „K okamžité úlevě u mne došlo hned, ale potíže zcela ustoupily po 3. dnu užívání gelu.“ Podobnou zkušenost pak měla i většina dalších testujících.

Celkové hodnocení uživatelek

Když jsme se našich čtenářek ptali, co je jim na Multi-Gyn ActiGelu nejsympatičtější, nejčastější odpovědí bylo „že zabírá“. Dále si pochvalovaly také jeho přírodní složení bez parfemace nebo snadnou a příjemnou aplikaci.

„Líbí se mi gelová konzistence, možnost aplikovat zevně i vnitřně, a že přináší okamžitou úlevu a působí preventivně,“ sdělila jedna z nich.

„Nejsympatičtější je mi určitě praktické užívání a hlavně ten účinek, ten je opravdu přímo zázračný,“ chválila další.

Většina testujících čtenářek (17 = 63 %) se pak shodla na tom, že bude přípravek i nadále používat preventivně, nebo o tom bude alespoň uvažovat. Svým kamarádkám by ho ale doporučily všechny účastnice testování.

Více informací o přípravku Multi-Gyn ActiGel

Nebo chcete Multi-Gyn ActiGel rovnou vyzkoušet?

Objednejte si zdarma vzorek Multi-Gyn ActiGel 2 ml přes internet na

www.multi-gyn.cz/rychla-uleva

Čtěte také:

Reklama