Akutní bolestivé stavy čas od času sužují každého z nás. Jak čtenářky internetového serveru zena-in.cz prostřednictvím ankety potvrdily, jsou to v případě žen nejčastěji tolik diskutované bolesti hlavy. V dnešní době už je však není třeba vnímat jako nezvratný životní úděl!

ibalginDotazník na „bolestivé“ téma na stránkách zena-in.cz během jednoho měsíce (od 28. 5. do 27. 6. 2010) vyplnilo 780 z vás. Jak z odpovědí vyplynulo, potýkají se ženy ve svém životě nejčastěji s bolestí hlavy/migrénou. Jako nejčastější druh bolesti ji uvedlo 463, tedy 59,44 % čtenářek. Druhým nejčastějším bolestivým trápením je pro ženy bolest kloubů a svalů, kterou uvedlo 20,15 % odpovídajících. S menstruační bolestí se opakovaně setkává 10,53 % žen, dále to je bolest zubů (4,24 % čtenářek) a bolest způsobená fyzickou námahou - např. sportem (3,85 % z odpovídajících).

Akutní bolest může trvat několik hodin, dnů i týdnů a má různou intenzitu. Ať už je slabá, nebo silná, má velký vliv také na naši psychiku a může nás zcela vyřadit z běžného života. Jak se tedy co nejlépe s bolestí vypořádat? Téměř 80 % dotazovaných čtenářek serveru zena-in.cz vyzkoušelo proti akutní bolesti právě - Ibalgin® Rapid. Nejčastěji po tomto analgetiku s rychlým účinkem sáhly při bolestech hlavy/migréně (téměř 50 %). Proti bolesti kloubů a svalů Ibalgin® Rapid vyzkoušelo 19,35 % účastnic ankety, v případě menstruačních bolestí ho zvolilo 13,44 % a při bolesti zubů 10,2 % žen.

Ibalgin® Rapid se při řešení výše uvedených problémů osvědčil u více než 85 % čtenářek. Jeho rychlejší nástup účinku na vlastní kůži jednoznačně pocítilo 21,4 % žen, rychlejší úlevu od bolesti pak při jeho užití zaznamenalo 64,19 % účastnic ankety.

Jak je to možné?

Nový Ibalgin®Rapid obsahuje účinnou látku ve formě rychle rozpustné Ibuprofenové soli - ibuprofen lysinát. Ten se rychle rozpouští v žaludku a účinek můžete pocítit již po 15 minutách. Akutní bolest je náhlá, intenzivní a velmi nepříjemná, proto má rychlý nástup analgetického efektu velký význam. Právě takto rychlý účinek byl důvod, proč je 33,69 % účastnic ankety rozhodnuto Ibalgin®Rapid používat dál.

Ibalgin Rapid je vhodný pro dospělé a mladistvé nad 12 let a od poloviny dubna jej seženete ve formě oválných růžových tabletek za 59 Kč/12 tablet. Díky své bezpečnosti a rychlému nástupu účinku by neměl chybět v žádné domácí lékárničce.

 

Reklama